Kim Kardashian i Pete Davidson to połączenie, którego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. 29-letni komik i 42-letnia celebrytka, pomimo wielu różnic, sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. W czasie ich trwającego 9 miesięcy związku, w sieci przeczytać można było wiele komentarzy internautek i internautów, którzy twierdzili/ły, że Pete sprawia, że gwiazda nareszcie pozwala sobie na pokazanie swojego prawdziwego oblicza przed kamerami. W końcu w najnowszym sezonie The Kardashian Kim zwróciła na siebie uwagę za sprawą wielu żartów, błyskotliwych zaczepek i ogromnego dystansu do siebie. Niestety, para nie przetrwała próby czasu i w sierpniu ubiegłego roku postanowiła rozstać się po niespełna roku razem.

Po zakończeniu związku Pete znów rzucił się w wir randkowania, spotykając się m.in. z Emily Ratajkowski czy Chase Sui Wonders. Kim postanowiła natomiast wykorzystać ten czas na refleksję i zastanowienie się, czego tak naprawdę szuka w przyszłym partnerze. Chciałaby bardzo związać się z kimś, kto nie jest znany w Hollywood. Uważa, że ktoś z branży finansowej byłby dla niej idealny. Kim ma wiele rzeczy w swoim życiu, które ją uszczęśliwiają. Chciałaby podzielić się tym wszystkim z partnerem – czytaliśmy i czytałyśmy nie tak dawno słowa osoby z bliskiego otoczenia bizneswoman w rozmowie z magazynem „People”.

Wszystko wskazuje na to, że Pete i Kim mieli szansę zamienić kilka słów po raz pierwszy od głośnego rozstania 9 miesięcy temu. 

Met Gala 2023: Kim Kardashian i Pete Davidson razem 

Wszyscy pamiętamy zapewne ubiegłoroczną Met Galę, gdy całe show skradła Kim Kardshian w słynnej sukience Marilyn Monroe, w której aktorka śpiewała Happy birthday Mr. President dla prezydenta Johna F. Kennedy'ego w 1962 roku. Nie da się również zapomnieć o tym, kto towarzyszył celebrytce na czerwonym dywanie przed Metropolitan Museum of Art. Dlaczego? Ponieważ było to pierwsze publiczne wyjście Kim oraz Pete'a Davidsona jako pary. Imponujący debiut, prawda? Niestety, para rozstała się niedługo później, jednak wszystko wskazuje na to, że między byłymi partnerami nie ma negatywnych emocji. Skąd takie wnioski?

Wszystko za sprawą fotografii, które pojawiły się w sieci po tegorocznej Met Gali. Wbrew wszelkim plotkom, Kim Kardshian ponownie pojawiła się na starannie dobranej przez Annę Wintour liście gości, na której nie zabrakło również 29-letniego komika. I choć ta dwójka tym razem wybrała się na „modowe Oscary” osobno, w środku widziani byli razem. Jak się okazuje, była to ich pierwsza rozmowa od czasu rozstania, a żeby nie było zbyt awkward, byłej parze towarzyszył również Usher, który prawdopodobnie skutecznie rozładowywał napięcie.

fot. Getty Images / Kevin Mazur / M23

Jak myślicie, o czym rozmawiali?

Zobacz także: