3 dzień maja ubiegłego roku bez wątpienia przeszedł do historii w rodzinie Kardashian-Jenner. Był to bowiem pierwszy raz, gdy na słynnych, pokrytych czerwonym dywanem schodach Metropolitan Museum of Art pojawiły się wszystkie siostry klanu wraz z najsłynniejszą mamagerką, Kris Jenner. Zaproszenie na słynną Met Galę, organizowaną przez magazyn „Vogue” pod przewodnictwem Anny Wintour, debiutancko otrzymały wówczas Khloe oraz Kourtney Kardahian, które miały szansę wykazać się i zrobić wrażenie na wymagającej redaktorki naczelnej za sprawą motywu przewodniego: „In America: An Anthology of Fashion”. Czyżby Kardashianki nie sprostały oczekiwaniom? Czy szeroko komentowana czapka z daszkiem Kylie uraziła Wintour? A może była to kontrowersyjna decyzja Kim, by założyć historyczną suknię Marilyn Monroe

Nie wiadomo. Wiemy jednak, że od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki na temat listy gości tegorocznej Met Gali, na której wyjątkowo nie pojawiła się żadna z sióstr z rodziny Kardashian-Jenner. Mówi się, że gwiazdy popularnego reality show nie zostały uwzględnione przez Annę Wintour, która postanowiła nieco uszczuplić grono celebrytów i celebrytek, którzy/re usiądą wśród dzieł sztuki do słynnej kolacji w nowojorskim muzeum. Jak się jednak okazuje, spekulacje na temat obecności Kardashianek mogą być nieprawdziwe.

Kim Kardashian pojawi się na Met Gali? 

Met Gala, czyli wydarzenie porównywane w świecie mody do finału Super Bowl, od wielu lat gości na słynnych schodach Metropolitan Museum of Art siostry z rodziny Kardashian-Jenner. Jako pierwsza, w 2013 roku, pojawiła się tam Kim w towarzystwie Kanye'ego Westa. Od tamtego czasu obecność najpopularniejszej gwiazdy reality show była gwarantowana i niepodważalna. Do czasu? Media od kilku tygodni piszą o sporych zmianach w liście gości tegorocznej gali. Ostrego cięcia zaproszonych, którego dokonała Anna Wintour, nie przetrwać miały właśnie Kardashianki. Czyżby po raz pierwszy od dekady żadna z nich miał nie pojawić się w Nowym Jorku w pierwszy poniedziałek maja?

Otóż nie. Bliskie osoby z otoczenia Kim informują, że influencerka i bizneswoman otrzymała zaproszenie od redaktor naczelnej magazynu „Vogue”. Jak podaje serwis Page Six, nie jest to jedyna z sióstr, która została wyróżniona przez Wintour. Krążą plotki, że jeszcze jedna Kardashianka została na tegorocznej liście gościń i gości, jednak nie ma pewnej informacji, o którą chodzi. My stawiamy na Kendall, a wy?