Życie prywatne gwiazd, celebrytek i celebrytów od zawsze wzbudza spore zainteresowanie fanów. W związku z tym postanowiłyśmy sprawdzić, z kim spotykają się najpopularniejsze modelki na świecie. Jesteśmy przekonane, że kojarzycie niektórych mężów, narzeczonych i chłopaków tych pięknych kobiet. Bardzo często są oni zawodowo związani z show-biznesem albo ze światem modelingu. Kilku partnerów popularnych modelek wyłamuje się jednak z tego schematu. Przeczytacie o nich poniżej.

Mężowie i partnerzy modelek

Z kim spotykają się światowej sławy modelki? Okazuje się, że muzy projektantów i gwiazdy kampanii reklamowych gustują m.in. w wokalistach. Do tego grona należą m.in. Hailey Bieber (dawniej Baldwin), która kilka miesięcy temu wyszła za mąż za Justina Biebera, a także Gigi Hadid. Starsza siostra Hadid spotyka się z Zaynem Malikiem. Para poważnie myśli o wspólnej przyszłości. Modelka i Piosenkarz za kilka miesięcy przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że już niedługo staną na ślubnym kobiercu. Z kolei Behati Prinsloo, czyli jeden z aniołków Victoria’s Secret, od kilku lat tworzy szczęśliwy związek małżeński z Adamem Levinem – liderem grupy Maroon 5. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci. Z kolei Lily Aldridge blisko dziesięć lat temu wzięła ślub z Calebem Followillem, który występuje w rockowym zespole Kings of Leon.

Do grona najbardziej uroczych par należą Barbara Palvin i Dylan Sprouse. Modelka i aktor zaczęli spotykać się w blisko dwa lata temu. Wyglądają na bardzo w sobie zakochanych i szczęśliwych – nie ma wątpliwości, że świetnie czują się we własnym towarzystwie. Co więcej, od początku związku mocno się wspierają.

W 2018 roku Emily Ratajkowski wzięła ślub z aktorem i producentem Sebastianem Bearem-McClardem. I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że para udała się do Urzędu Stanu Cywilnego w Nowym Jorku zaledwie po dwóch tygodniach związku. Fani nie kryli swojego zaskoczenia. Modelka przysłowiową chwilę wcześniej zakończyła bowiem trzyletni związek z Jeffem Magidem. Panna młoda pojawiła się na kameralnej uroczystości w musztardowym garniturze z Zary. Wyglądała bardzo stylowo.

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard po raz pierwszy publicznie jako małżeństwo >>>

Okazuje się, że modelki często wiążą się również z przedsiębiorcami. Romee Strijd – holenderska piękność, która od lat współpracuje z marką Victoria’s Secret – dwa lata temu wyszła za mąż za biznesmana i modela Laurensa van Leeuwena. Tworzą wyjątkowo piękną parę. Z kolei Karlie Kloss tworzy szczęśliwy związek małżeński z Joshuą Kushnerem – biznesmanem, absolwentem Harvard University.

Zajrzyjcie do naszej galerii, aby zobaczyć wspólne zdjęcia popularnych modelek i ich partnerów. Które pary podobają wam się najbardziej?

Zobacz także: