Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej, który dosłownie kilka dni temu świętował swoje 27. urodziny opublikował na Instagramie zdjęcie z nową dziewczyną. Podobnie, jak była narzeczona, nowa partnerka muzyka również nie jest osobą zupełnie anonimową. Poznajcie szczegóły.

Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej zerwał zaręczyny z Marianną Olbrych

Jeszcze do niedawna Mikołaj Krajewski był zaręczony. Jego narzeczoną była Marianna Olbrych, córka znanej dziennikarki i bizneswoman, Grażyny Olbrych. W lipcu 2019 roku Marianna za pośrednictwem swojego instagramowego profilu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Ślub pary miał się odbyć tuż po tym, jak skończy studia (czyli za ok. 2-3 lata): [Ślub] na pewno dopiero za kilka lat. Na pewno po moich studiach — informowała wówczas.

Do ceremonii jednak nie doszło i raczej już nie dojdzie. Mikołaj Krajewski i Marianna Olbrych rozstali się, a post wspomniany post zniknął z sieci - Marianna usunęła konto i zniknęła z social mediów. 

Dlaczego para zerwała zaręczyny? Tego nie udało się nam ustalić.

Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej spotyka się z uczestniczką „The Voice Kids”. Kim jest Hania Sztachańska?

Mikołaj Krajewski zdecydowanie nie opłakuje już zerwanych zaręczyn. Syn Katarzyny Nosowskiej właśnie opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z nową partnerką, dając nam znać, że już nie jest singlem. Jego nową dziewczyną jest Hania Sztachańska, młoda wokalistka, którą widzowie mogą kojarzyć z 3. edycji programu „The Voice Kids”. Dziewczyna Mikołaja Krajewskiego ma 16 lat. Pochodzi z miejscowości Rokietnica (woj. Wielkopolskie), a program „The Voice Kids” zakończyła na etapie finału (przegrała z Marcinem Maciejczakiem). Uczęszczała do szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu, chociaż nie tym kierunku zdecydowała się rozwijać karierę muzyczną. Nastoletnia wokalistka zaistniała w mediach dzięki piosence „Kłam”, nagranej we współpracy z Pawbeatsem.

Mikołaj Krajewski i Hania Sztachańska swój związek ogłosili na Instagramie. Na kontach obojga ukazały się te same zdjęcia, na których czule się obejmują. Jedno trafiło wyłącznie na stories, drugie wrzucili na swoje profile.

Chillin — napisał pod Stories Mikołaj.

Zobacz także:

So cute!

instagram.com/miki_krajewski/

Więcej o Mikołaju Krajewskim przeczytacie w tym artykule: