W 1996 roku Katarzyna Nosowska został mamą. Jej jedyne dziecko to syn Mikołaj Krajewski (Miki), który w maju tego roku skończył już 26 lat! Czym zajmuje się Mikołaj? Czy idzie w ślady sławnej mamy? Jakie talenty po niej odziedziczył? Zaraz wszystkiego się dowiecie. Nie będziemy też ukrywać, że nie od dziś jest on naszym crushem! Mikołaj jest przystojny, zatem nic dziwnego, że kilka lat temu podpisał kontrakt z agencją modeli. Co robi dzisiaj? Czy jego serce jest zajęte? Spieszymy z odpowiedziami!

Kasia Nosowska jest chyba jedną z najbardziej zdystansowanych gwiazd w naszym kraju, a my kochamy jej poczucie humoru. Wokalistka i autorka tekstów prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje 255 tysięcy osób, a jej cykl A ja żem jej powiedziała... obnaża przede wszystkim absurdy show biznesu i social mediów. Artystka od zawsze chroni swoją prywatność i do niedawna nie wiedzieliśmy, jak wygląda jej syn. Otóż Mikołaj Krajewski ma 22 lata i właśnie podpisał kontrakt z agencją Model Plus, która jest odpowiedzialna za kariery m.in. Ani Jagodzińskiej i Magdy Frąckowiak.

Mikołaj Krajewski – kim jest syn Katarzyny Nosowskiej?

Syn założycielki rockowego zespołu Hey jest przed wszystkim sportowcem (koszykówka to jego pasja, ostatnio chętnie też trenuje sporty walki i dzieli się zdjęciami z treningów w mediach społecznościowych). Na Instagramie ma wpisane, że jest szefem kuchni. Na pewno gotowanie to jego pasja, czym swego czasu chwaliła się w sieci Katarzyna Nosowska. Ale na tym nie koniec talentów i pasji. W 2018 roku postanowił, że spróbuje swoich sił także w modelingu. Na stronie agencji, która się nim opiekuje, znajduje się portfolio, w którym można zobaczyć próbkę jego talentu. Ma surową urodę i świetnie wpisuje się w ostatni trend w klimacie post soviet look. Jednak nie na długo Mikołaj pozostał przy ultrakrótkiej fryzurze. Ale chyba lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem i śledzi uważnie trendy, bo kilka tygodni temu przefarbował swoje ciemne włosy na platynowy blond. Może nieco przypominać nawet Matę. 

Warto też wiedzieć, że Mikołaj próbuje swoich sił na scenie. Póki co tylko wspierając mamę podczas koncertów. 

Mikołaj Krajewski razem z mamą podczas Top of the Top Sopot Festival

18 sierpnia podczas sopockiego festiwalu jedną z gwiazd była Katarzyna Nosowska. Najpierw zaśpiewała utwór „Mamona” Republiki, po wykonaniu którego przeprosiła publiczność, ponieważ zapomniała fragmentu tekstu. Następnie artystka zaprosiła na scenę swojego syna Mikołaja i razem wykonali utwór „Mówiła mi matka” (ten utwór, w którym Mikołaj rapuje, znajduje się na płycie Nosowskiej pt. „Basta!”). Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy ta dwójka wykonuje ten kawałek razem. Nosowska zapowiedziała syna następującymi słowami:

Sama go sobie urodziłam 26 lat temu. Śmieję się, że jeszcze nie schudłam po ciąży, a on już jest... Patrzcie!

Dziś, kiedy emocje opadły zarówno mama, jak i syn udostępnili na Instagramie rozczulające posty, dziękując sobie za sopocką przygodę na scenie.

@sopot_topofthetop_festival bardzo dziękuje, to było coś❤️ @nosowska.official Mami z Tobą jest zawsze najlepiej ❤️ – napisał Mikołaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Krajan (@miki_krajewski)

 

Także Katarzyna Nosowska na swoim instagramowym koncie odniosła się do występu z synem:

Zobacz także:

Dziękujemy za ten ogrom ciepłych słów❤️Za każdym razem gdy stoimy obok siebie z @miki_krajewski - czuję szczęście i wdzięczność. Wiem, że jako matka, mimo starań popełniałam błędy ( sama nieporadna i zagubiona w świecie) ale chyba nie było najgorzej skoro chłopak mnie nie unika:) – napisała w swoim zabawnym stylu wokalistka i pisarka.

 

Mikołaj Krajewski – dziewczyna

Co wiemy o życiu uczuciowym Mikołaja? Otóż od kilku lat związany jest on z Marianną Olbrych, czyli córką pierwszej redaktor naczelnej polskiej edycji magazynu GLAMOUR! Mari i Mikołaj są nawet zaręczeni! Oświadczyny nastąpiły w 2019 roku, ale parze nie spieszy się jednak do ślubu. A jak się poznali? Podobno w sieci. Dziewczyna napisała do Mikołaja, nawiązali kontakt i poszło. Czyżby był jej crushem?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Krajan (@miki_krajewski)

 

Mikołaj Krajewski – Instagram 

Mikołaja na Instagramie obserwuje ponad 12 tysięcy osób. Jego profil to @miki_krajewski. Chłopak dzieli się na nim swoim życiem prywatnym, jak i zawodowym.