Wiele dzieci gwiazd decyduje się rozpocząć przygodę z modelingiem. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że synowie znanych muzyków, m.in. Lennon Gallagher, którego ojcem jest Liam, jeden z założycieli zespołu Oasis, zadebiutował na Fashion Weeku w Londynie. Okazuje się, że dzieci naszych rodzimych artystów również mają potencjał, aby zaistnieć w branży mody, a jednym z nich jest Mikołaj Krajewski, syn Kasi Nosowskiej.

Kasia Nosowska jest chyba jedną z najbardziej zdystansowanych gwiazd w naszym kraju. Wokalistka i autorka tekstów prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje 255 tysięcy osób, a jej cykl A ja żem jej powiedziała... obnaża przede wszystkim absurdy show biznesu i social mediów. Artystka od zawsze chroni swoją prywatność i do niedawna nie wiedzieliśmy, jak wygląda jej syn. Otóż Mikołaj Krajewski ma 22 lata i właśnie podpisał kontrakt z agencją Model Plus, która jest odpowiedzialna za kariery m.in. Ani Jagodzińskiej i Magdy Frąckowiak.

Mikołaj Krajewski – kim jest syn Katarzyny Nosowskiej?

Syn założycielki rockowego zespoły Hey jest sportowcem. Mikołaj Krajewski gra w koszykówkę, a niedawno postanowił, że spróbuje także swoich sił w modelingu. Na stronie agencji, która się nim opiekuje, znajduje się portfolio, w którym można zobaczyć próbkę jego talentu. Ma surową urodę i świetnie wpisuje się w ostatni trend w klimacie post soviet look. Wróżymy mu karierę modela, którą zamierzamy uważnie śledzić! Zobaczcie sami poniżej.

Synowie znanych muzyków debiutują w świecie mody! >>>