Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się – to już oficjalne. W styczniu tego roku popularna aktorka opublikowała oświadczenie na Instagram Stories, w którym przyznała, że nie są razem już od około miesiąca. Tym samym potwierdziła krążące w rodzimych mediach plotki. Co więcej, przyznała, że rozstania dla nikogo nie są łatwe i poprosiła o uszanowanie prywatności – jej, jak również jej ex. Mikołaj Roznerski nie chce komentować rozstania – nie wypowiada się na ten temat na Instagramie i unika go podczas wywiadów. Podkreśla, że nie wypowiada się na tematy prywatne. Niemniej jednak w rodzimym tabliodom udało się ustalić powody rozstania. Sprawdźcie, dlaczego Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zdecydowali się na zakończenie związku, a także jak potoczą się losy granych przez nich postaci w bijącym rekordy popularności serialu „M jak miłość”.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się. Co się stało?

Według tygodnika „Rewia”, Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się ze względu na liczne zobowiązania zawodowe. Z opublikowanego w styczniu artykułu dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że ze względu na pracę nie mieli wystarczająco dużo czasu dla siebie, dla łączącego ich uczucia. Teraz podobne informacje podaje „Party”.

Przypomnijmy, że oboje grają w uwielbianym przez Polki oraz Polaków serialu „M jak miłość”, do tego występują w teatrze. Co więcej, aktorka jest odtwórczynią roli głównej w „Papierach na szczęście”, czyli jednej z najnowszych produkcji TVN7. Z kolei gwiazdora już niebawem będziemy mogły i mogli oglądać w dwóch filmach, a konkretnie w „Gierku” oraz „8 rzeczach, których nie wiecie o facetach”

Nie ma wątpliwości, że zarówno w życiu zawodowym Adriany Kalskiej, jak i Mikołaja Roznerskiego dużo się teraz dzieje. Warto jednak zaznaczyć, że główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali tego, co opublikowano we wspomnianych już mediach.  

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się. Co dalej z „M jak miłość”?

Rozstanie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej wywołało niemałe poruszenie wśród ich fanów oraz fanek. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, jak potoczą się losy granych przez nich postaci w serialu „M jak miłość”. Iza i Marcin, bo właśnie o nich mowa, są bowiem parą. Jak się jednak okazuje, twórcy i twórczynie hitowej produkcji nie przewidują większych zmian w scenariuszu. Karolina Baranowska z MTL Maxfilm przyznała w rozmowie z „Party”, że sprawy prywatne gwiazd nie wpłyną na fabułę, poza tym przypomniała, że postacie, w które się wcielają, dopiero się zeszły. Zaskoczone / zaskoczeni?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – historia związku

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaczęli spotykać się w 2018 roku. Uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w rodzimym show-biznesie. Wiele fanek i fanów uważało, że bardzo do siebie pasują. W 2019 roku zaręczyli się. Aktor oświadczył się ukochanej podczas romantycznych wakacji w Wenecji. Planowali ślub. Niestety wszystko wskazuje na to, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała im plany. Do ceremonii nie doszło. A Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się pod koniec 2021 roku.