Mikołaj Śmieszek zyskał popularność dzięki udziałowi w dziewiątej edycji Top Model. 19-letni wówczas uczestnik na początku nie wierzył w siebie. Ale z każdym – kolejnym odcinkiem uświadamiał sobie, że pozytywne oceny jury oraz gości i gościń specjalnych nie są bezpodstawne, a on naprawdę ma zadatki na modela. To właśnie on zwyciężył, a tym samym otrzymał tytuł następnego top modela oraz nagrodę pieniężną, podpisał kontrakt z agencją Model Plus, poza tym pojawił się na okładce magazynu GLAMOUR. Od tamtej pory w jego życiu wiele się zmieniło. Co słychać u Mikołaja Śmieszka? Sprawdzamy. 

Mikołaj Śmieszek – życie zawodowe po udziale w „Top Model”

Mikołaj Śmieszek nie ma zamiaru spoczywać na laurach. Dowodem na to może być fakt, że w jego życiu zawodowym sporo się teraz dzieje. Zwycięzca dziewiątej edycji Top Model jest aktywny w mediach społecznościowych, na czele z TikTokiem, gdzie regularnie dzieli się efektami współpracy z różnymi markami. Co więcej, ma na swoim koncie walkę podczas gali Fame MMA 10. Niestety tym razem jego przeciwnik okazał się lepszy.

„Chciałem zrobić mocne wejście na Fame pokazać wszystkim, że wiarą w siebie i pozytywnym działaniem można zdobyć wszystko, ale przegrałem i plan trochę nie wypalił” – brzmi fragment postu, który Mikołaj Śmieszek opublikował na swoim profilu na Instagramie po przegranej walce. 

To nie wszystko. Od pewnego czasu Mikołaj Śmieszek realizuje się także w roli rapera. Na jego oficjalnym kanale na platformie YouTube można znaleźć już dwa single: Trapmodel (sprzed około miesiąca), a także Siedzę i myślę (sprzed pięciu dni). Oba utwory spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanek oraz fanów. Znajdziecie je poniżej. Jak wam się podobają?  

 

Mikołaj Śmieszek ma nową dziewczynę! Czyli zmiany w jego życiu prywatnym

Wczoraj (7 lipca 2021 roku) Mikołaj Śmieszek opublikował post na Instagramie, na którym widać zdjęcia z (prawdopodobnie) budki fotograficznej. Pozuje na nich z piękną dziewczyną. Na niektórych fotografiach przytulają się i całują, co wyraźnie wskazuje na to, że między nimi jest coś więcej. Opis (czyli zakochana emotikonka) jedynie to potwierdza. Pod najnowszym postem na profilu Mikołaja Śmieszka pojawiło się mnóstwo (pozytywnych!) komentarzy. Część fanek i fanów nie kryło także swojego zaskoczenia. Niewiele osób wiedziało bowiem, że zwycięzca dziewiątej edycji Top Model znowu jest zakochany. 

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie wspomniane już zdjęcie, a także inne fotografie Mikołaja Śmieszka, dzięki którym możecie dowiedzieć się, jakie zmiany zaszło w jego życiu prywatnym czy zawodowym i co u niego słychać. Aspirujący raper nie może narzekać na nudę!