Miley Cyrus zdecydowanie jest gwiazdą, która przyzwyczaiła nas do metamorfoz. Artystka na głowie miała już chyba wszystko – od różnych długości, przez różne style cięć, aż po kolory. Przez dłuższy czas autorka hitu „Flowers” była wierna blondowi. Ale blonde era Miley właśnie się skończyła. Teraz wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie!

Miley Cyrus zmieniła kolor włosów. Już nie jest blondynką

Artystka podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciami, na których możemy zobaczyć ją w nowej fryzurze. 31-latka zazwyczaj kojarzona jest z blondem, jednak to już przeszłość. Miley zdecydowała się na ciemny i głęboki brąz. Podobny do tego, który miała na początku swojej kariery. Niektórzy mogą nie wiedzieć, ale to jest właśnie jej naturalny kolor. Trzeba przyznać, że zmiana jest ogromna.

W opisie postu wokalistka zwróciła się do nowego dyrektora kreatywnego Gucci i pogratulowała mu debiutu. Kocham cię i jestem ogromnie dumna. Teraz daj mi wszystko – zakończyła wpis Cyrus, nie nawiązując przy tym do jej nowego wizerunku.

W komentarzach posypały się słowa zachwytu. Fanki i fani naprawdę cieszą się, że ich idolka zdecydowała się na metamorfozę.

OMG MASZ BRĄZOWE WŁOSY. W KOŃCU. CZEKAŁEM NA TEN MOMENT JAKIEŚ 10 LAT.

MILEY ZNÓW JEST BRUNETKĄ!!!

Myślałam, że to zdjęcie z 2009, cooo.

OMGGGGGG NOWA ERA.

Piękna – piszą fani.

Nowy kolor włosów Miley Cyrus będzie idealny na jesień

Nie możemy też nie wspomnieć o tym, że nowy odcień, który ma na głowie Miley jest wprost idealny na jesień. A ta właśnie się zaczęła. Jeśli szukacie inspiracji na zmianę fryzury, to warto zainteresować się tą. Dlaczego? Jesienią zazwyczaj sięgamy po ciemniejsze, cięższe kolory. Dodatkowo brąz wydaje się świetnie pasować do tej pory roku. Doskonale wpisuje się w klimat i kolorystykę.

Jeśli chcecie zmienić coś w swoim wyglądzie i wkroczyć w nową porę roku, jako inna osoba, to opcja, na którą postawiła piosenkarka wydaje nam się idealna! Jeśli jednak szukacie czegoś nieco jaśniejszego, to zobaczcie, na co zdecydowała się Hailey Bieber, która niedawno również zmieniła kolor włosów.

 

Zobacz także: