Millie Bobby Brown dzięki serialowi Stranger Things stała się jedną z najpopularniejszych nastolatek w show-biznesie. I zdecydowanie najbardziej aktywną gwiazdą młodocianej obsady hitu Netflixa. Rolą Jedenastki, której nadprzyrodzone moce wielokrotnie wybawiły z opresji mieszkańców Hawkins, utorowała sobie choćby drogę do kampanii Calvin Klein, pojawiła się również w teledyskach The XX I Dare You i Girls Like You Maroon 5, a jeszcze zanim wróci w trzecim sezonie serialowej produkcji braci Duffer, zobaczymy ją na wielkim ekranie w filmie Godzilla II: Król potworów. Choć ma zaledwie 15 lat, na brak propozycji zawodowych nie może więc narzekać. Podobnie zresztą, jak na brak miłosnych uniesień. 

Zobacz także: Aktorzy z serialu „Sex Education” są parą! >>>

Millie Bobby Brown i Romeo Beckham są parą?

Jeszcze do niedawna Millie Bobby Brown spotykała się z rówieśnikiem, Jacobem Sartoriusem, popularnym głównie w Stanach Zjednoczonych wokalistą pop. Swoim związkiem aktorka chętnie dzieliła się na swoim Instagramie, gdzie również po 6 miesiącach randkowania oświadczyła, że wspólnie z Jacobem podjęli decyzję o rozstaniu. „Oboje jesteśmy szczęśliwi i pozostajemy przyjaciółmi", pisałam na Instagram Stories Millie. Od tamtej pory, czyli od sierpnia zeszłego roku raczej nic nie wskazywało na to, że w otoczeniu gwiazdy Stranger Things mógłby pojawić się jakiś nowy obiekt westchnień. Ale wiele wskazuje na to, że ten stan rzeczy mógł ostatnio ulec zmianie. Pojawiły się plotki, że serialowa Jedenastka spotyka się teraz z jednym z synów Victorii i Davida Beckham, Romeo!

Zobacz także: „Stranger Things” 3 - zobaczcie oficjalny zwiastun i zdjęcia z nowego sezonu serialu! >>>

Brytyjski dziennik The Sun donosi, że nastolatkowie (Romeo jest starszy od Millie o rok), mają się ku sobie. A gwiazda Stranger Things wpadła w oko młodemu Beckhamowi już w 2016 roku, kiedy mieli oni okazję poznać się na gali UNICEF (aktorka jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF). Wtedy jednak nie była zainteresowana synem byłego piłkarza i byłej Spicetki, co ostatnio mocno się zmieniło. Dwójka miała okazję wymienić kilka wymownych komentarzy na Instagramie, co jak wiadomo, nie jest bez znaczenia. Podobno Millie i Romeo mają już nawet „błogosławieństwo” samej Victorii Beckham, która, jak twierdzi The Sun, wprost uwielbia 15-letnią aktorkę. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, będzie to pierwszy poważny, a przy o okazji medialny związek kolejnego z synów Beckhamów. Do tej pory wszyscy bowiem żyli głównie miłosnymi podbojami Brooklyna, od niedawna widywanego w towarzystwie modelki, Hany Cross.