Milie Bobby Brown to gwiazda młodego pokolenia i jedna z bardziej obiecujących aktorek. Ma dopiero 19 lat, a i tak zdobyła już niesamowitą popularność. Teraz postanowiła wykorzystać ją w dobrym celu. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym jest totalnie no makeup. Widoczne są też niedoskonałości skóry. Millie pokazuje, jak wygląda prawdziwa cera nastolatki.

Millie Bobby Brown pokazała, jak wygląda jej cera bez żadnych filtrów i makijażu

19-latka udostępniła post z dwoma zdjęciami. Pierwsze z nich to selfie w lustrze, na którym gwiazda ma makeup. Drugie jednak, jest jego zupełnym przeciwieństwem. I to właśnie ono zachwyciło fanów i fanki.

Millie zrobiła sobie selfie, na którym z bliska możemy zobaczyć jej cerę. Widzimy również, że jest kompletnie bez makijażu, przez co widoczne są niedoskonałości – krosty, zaczerwienienia czy wypryski. Zobaczcie.

@florencebymills, wyślijcie pomoc! – napisała pod postem Bobby Brown, nawiązując do swojej marki kosmetyków.

I wydawać by się mogło, że zdjęcie, które pokazała nam aktorka jest kompletnie normalne. I to prawda. Przecież każdy z nas ma czasem skórę w gorszej kondycji. To jak najbardziej naturalne. Jednak większość gwiazd nadal pokazuje nam się w idealnym wydaniu, przez co wpędza wiele osób w kompleksy. 19-latka stara się przełamać tabu związane z „nieidealnym” wyglądem i robi to świetnie. Zresztą wskazują na to komentarze (głównie) fanek.

Fanki dziękują Millie Bobby Brown za to, że pokazała, jak wygląda jej cera

Publikowanie takich zdjęć, jakie wstawiła Millie, jest niezwykle ważne. Udowadniają to komentarze, które są pełne podziękowań za pokazanie swojego trądziku czy skóry bez filtrów. Dziewczyny nie tylko czują się przez to lepiej we własnej skórze, ale też wiedzą, że nie są w tym same. Czują power. Zobaczcie, co pisały fanki aktorki.

Dziękuję, że normalizujesz krosty.

Kocham to, jak pokazujesz swój trądzik. To jest normalne i okay, że ma się wypryski.

Ona sprawia, że czuje się komfortowo z tym, że mam trądzik. Czuję się, jakbym miała moc, ponieważ nauczyłam się, że to kompletnie normalne.

Nadal wyglądasz absolutnie wspaniale Mills.

Ona jest za to taka prawdziwa.

To tylko niektóre z wzruszających komentarzy, które można przeczytać pod postem 19-latki. My również cieszymy się, że gwiazda pokazała, jak wygląda jej cera także w tych gorszych momentach. Jak widać, jest to niezwykle ważne i pomaga wielu innym osobom. Oby więcej sławnych osób decydowało się na taki krok.

 

Zobacz także: