Kolejny związek (chociaż w tym wypadku raczej pierwsza sympatia) w show-biznesie nie przetrwał próby. Millie Bobby Brown, serialowa Jedenastka z Stranger Things i popularny w Stanach Zjednoczonych wokalista Jacob Sartorius rozstali się po 6 miesiącach. Plotki o tym, że dwójka nastolatków ma się ku sobie pojawiły się pod koniec zeszłego roku. Para spędziła razem Sylwestra, a niedługo potem stało się oficjalne, że są razem!

Obydwoje udostępniali wspólne zdjęcia, nie zabrakło również miłosnych deklaracji na Instagramie (całkiem poważnych jak na 14-latków). Millie wspierała Jacoba podczas jego trasy koncertowej, a wnioskując po social mediach starali się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, których na zobowiązania zawodowe było jednak niewiele. Nie wiadomo, co było przyczyną zakończenia ich związku, ale każde z nich zapewniło na InstaStories, że rozstali się w przyjaznej atmosferze:

Decyzja o mnie i Jacobie była wspólna. Obydwoje jesteśmy szczęśliwi i pozostajemy przyjaciółmi.

Millie Bobby Brown chce przyjść na urodziny fana „Stranger Things”. Nie zgadniecie z jakiego powodu! >>>

Zarówno Millie, jak i Jacob są jeszcze bardzo młodzi, a ich kariery rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Kto wie, może w przyszłości, kiedy będą trochę starsi, znów zaczną się spotykać? Lubiliście ich jako parę?