„Miłość i anarchia”, której 1. sezon miał premierę w październiku 2020 roku, z początku niepozorna, okazała się wciągającą historią o biurowej grze między mężatką Sofie, która właśnie dołączyła do wydawnictwa Lund & Lagerstedt (by zrobić tam małą rewolucję jako kreatywna konsultantka, która wysoko ceni swoje usługi), a młodszym od niej informatykiem Maxem. Niby nic, a jednak napięcie (coraz bardziej erotyczne), dziwna relacja tej dwójki, trochę mroku, trochę śmiechu i tak odcinek za odcinkiem można było dojść do nieoczekiwanie do końca serii. I przyznać, że szwedzka produkcja w świeży sposób opowiedziała historię pracowego romansu, z powodzeniem omijając mielizny stereotypów. Co dalej? Czy 2. sezon będzie równie bezpretensjonalny i udany?

„Miłość i anarchia” sezon 2: co się wydarzy

W 2. sezonie szwedzkiego serialu zastajemy następującą sytuację: Sofie jest świeżo rozwiedziona ze swoim zaborczym mężem (z którym ma dwójkę dzieci). Czy ułoży sobie życie z wpatrzonym w nią Maxem? Próbuje. Jednak w jej życiu osobistym wciąż jest sporo zawirowań, nie jest tak łatwo odciąć się od przeszłości, co oczywiście ma wpływ na jej nową relację. Sytuacji nie sprzyja również to, co dzieje się w wydawnictwie, w którym wciąż oboje pracują. A tam wciąż odbywają się tarcia między tradycyjnym światem literatury a pędząc z prędkością światła i nie biorącą jeńców rzeczywistością cyfrową. Czy miłość i namiętność Sofie i Maksa są na tyle silne, by się oprzeć temu wszystkiemu, w środku czego przyszło im funkcjonować? Możemy wam już zdradzić: nie zabraknie scen seksu! Zresztą przedsmak w zwiastunie, który zobaczycie poniżej.

„Miłość i anarchia” sezon 2: obsada i twórcy / twórczynie

Kto powróci na ekran w 2. sezonie szwedzkiej produkcji? Ida Engvoll jako Sofie i Björn Mosten jako Max, czyli główna bohaterka i główny bohater (uff). Pojawią się także: Gizem Erdogan jako Denise, Carla Sehn jako Caroline, Reine Brynolfsson jako Friedrich czy Björn Kjellman jako Ronny. Twórcami scenariusza są tak jak w 1. sezonie Lisa Langseth oraz Alex Haridi. Reżyseruje Emma Bucht, która jest także producentką wykonawczą wraz z Lisą Langseth.

„Miłość i anarchia” sezon 2: zwiastun

Max i Sofie zdecydowanie uwielbiają seks w nieodpowiednich miejscach i nieodpowiednim czasie, chociaż... Może przerwa w pracy i firmowa toaleta wcale nie są takim złym czasem i miejscem? Zobaczcie zresztą same i sami, co nam może zaoferować 2. sezon „Miłości i anarchii”. Bez wątpienia emocji nie zabraknie. My po obejrzeniu trailera, mamy ochotę odświeżyć sobie 1. sezon! Cóż, Sofie i Max to jedna z naszych ulubionych serialowych par!

„Miłość i anarchia” sezon 2: data premiery

2. sezon szwedzkiego serialu „Miłość i anarchia” pojawi się na platformie Netflix szybciej, niż można byłoby się spodziewać. Kontynuacja historii Maxa i już 16 czerwca 2022 roku.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.