Uczestnicy przez kilka tygodni chodzą na randki w ciemno i zakochują się w sobie, mimo że nigdy się nie widzieli. Mało tego, zaręczają się. Następnie spędzają wakacje w malowniczym Meksyku, aby umocnić więź emocjonalną i nawiązać więź fizyczną. Potem wracają do „normalnego” życia, mieszkają razem, poznają swoje rodziny i przygotowują się do ślubu. Zwieńczeniem tej przygody jest sakramentalne „tak”. Lub „nie”. Tak w skrócie wygląda program „Love is Blind”, na punkcie którego oszaleli widzowie na całym świecie. Reality show wyprodukowane przez platformę Netflix przez tygodnie utrzymywało się na szczycie listy najchętniej oglądanych pozycji. „Miłość jest ślepa” podbiła serca widzów także w Polsce. w związku z tym, jakim zainteresowaniem cieszy się ten program, całkiem prawdopodobne było to, że powstanie 2. sezon. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że rozpoczęły się prace nad kolejną częścią uwielbianego przez wszystkich reality show. 

„Love is blind” - „Reunion”! Netflix opublikował dodatkowy odcinek serialu. Jak zmienili się uczestnicy po ponad roku? >>>

„Miłość jest ślepa” - powstanie 2. sezon programu Netflixa 

Na oficjalnym profilu „Love is Blind” (@loveisblindnetflix) na Instagramie pojawiło się wideo, informujące o tym, że producenci szukają nowych osób, które chcą wystąpić w 2. sezonie „Miłość jest ślepa”. Podejrzewamy, że w obecnej sytuacji castingi odbędą się za pośrednictwem wideo. Nie wiadomo, kiedy dokładnie kolejna część reality show trafi na platformę Netflix. Biorąc pod uwagę to, że produkcja jest na etapie castingów, niestety nie prędko. Mamy nadzieję, że „Miłość jest ślepa” 2 będzie miała swoją premierę na początku 2021 roku. W końcu 1. sezon pojawił się na Netflixie w styczniu tego roku! Czekacie na „Love is Blind” 2?