Od jakiegoś czasu Netflix pokazuje TOP10 produkcji, które są najchętniej oglądane danego dnia. W weekend zarówno w Polsce, Wielkiej Brytanii, jak i Stanach Zjednoczonych na pierwszym miejscu uplasował się program „Love Is Blind”, czyli nowe reality show, wyprodukowane przez platformę streamingową. Premiera pierwszych kilku odcinków odbyła się niecałe 2 tygodnie temu, mimo tego, że zdjęcia do programu rozpoczęły się jeszcze w 2018 roku. „Miłość jest ślepa” natychmiast została okrzyknięta najbardziej uzależniającą produkcją i stała się jedną z najpopularniejszych tytułów, na punkcie której oszaleli widzowie z całego świata. W zeszły czwartek odbyła się premiera finałowego odcinka. Na czym polega „Love Is Blind”, dlaczego tak bardzo trzyma widzów w napięciu i dlaczego oglądają to osoby, które nie przepadają za takim formatem? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te pytania!

Bartosz Bielenia zagra w serialu Netflixa?! >>>

Na czym polega reality show „Love Is Blind” - produkcja Netflixa, którą oglądają teraz wszyscy?

Celem programu Netflixa jest udowodnienie, że „Miłość jest ślepa” (niesamowite, prawda?!) - dosłownie i w przenośni. Uczestnicy - kobiety i mężczyźni - randkują ze sobą w specjalnych kabinach, przez które słyszą się, ale nie widzą. Na podstawie tych randek w ciemno zakochują się w sobie i wybierają partnera, któremu się oświadczają. Punktem kulminacyjnym jest oczywiście moment, w którym narzeczeni widzą siebie nawzajem po raz pierwszy i rzucają się sobie w ramiona (uwaga! spoiler - uczestnicy nie są rozczarowani tym, jak wyglądają, ponieważ każdy w programie „Love Is Blind” jest atrakcyjny). Następnie jadą na „miesiąc miodowy” na 3 tygodnie do Meksyku, gdzie mają szansę pielęgnować swoją więź emocjonalną i nawiązać - równie istotną - więź fizyczną. Potem poznają swoje rodziny, znajomych i zaczynają codzienne życie, a zwieńczeniem „Love Is Blind” jest ślub. Tak, właśnie taki program zachwycił miliony widzów na całym świecie, a od ponad tygodnia „Miłość jest ślepa” jest najlepiej oglądaną produkcją na Netflix. Na czym polega jej fenomen? Cóż, aby się przekonać, musicie po prostu odpalić pierwszy odcinek. Gwarantujemy, że bardzo szybko stanie się to Waszą słodką guilty pleasure. Jest coś bardzo satysfakcjonującego i emocjonującego w oglądaniu tego formatu!

Zastanawiacie się, czy pary, które pobrały się w programie „Love Is Blind” wciąż są razem? Odpowiedź brzmi: tak (ostrzegaliśmy przed spoilerami)! Niekonwencjonalne metody w jakimś stopniu okazały się skuteczne. Czekamy z niecierpliwością na kolejny sezon reality show Netflixa, który prawdopodobnie powstanie już niedługo!