Madonna ma nowego partnera. Kim jest Josh Popper?

Na początku marca zagraniczne media doniosły, że Madonna ponownie jest w związku. Jej wybrankiem jest Josh Popper, trener boksu, którego poznała dzięki swoim dzieciom. Dwudziestodziewięciolatek uczył je na swojej własnej siłowni Bredwinners Gym w Nowym Jorku, którą otworzył w trakcie pandemii. Wcześniej próbował różnych rzeczy w życiu – starał się dostać do dwóch teamów NFL oraz zajmował się ubezpieczeniami. W porównaniu z królową popu wiódł prywatne i bardzo normalne życie.

Madonna na nietypowej randce ze sporo młodszym ukochanym

Niewątpliwie wiele uległo zmianie odkąd niespełna miesiąc temu para oficjalnie pokazała się na Instagramie, a w tym tygodniu została zauważona na randce. Madonna i jej chłopak wybrali się na recital fortepianowy francuskiego duetu sióstr LaBeque, Katii i Marielle.

madonna / instagram.com

Parze towarzyszyła trójka dzieci wokalistki. Na wieczorne wyjście 64-letnia gwiazda wybrała nietypowy strój, bo zestaw przypominający szkolny mundurek. Jednak w dwóch warkoczykach, ciemnych okularach, rozpiętej koszuli i luźnym krawacie prezentowała się bardziej z pazurem niż niewinnie. Josh Popper postawił za to na wygodny, casualowy strój – jeansy, biały t-shirt i kurtkę basebollówkę.

madonna / instagram.com

Po zdjęciach widać, że Madonna świetnie się bawiła i dawno już zdążyła zapomnieć, że jeszcze w lutym rozstała się z dwudziestotrzyletnim modelem Andrew Darnellem. Ona to potrafi korzystać z życia.

madonna / instagram.com

Zobacz także: