Madonna znów nie jest singielką

Po tym, jak w zeszłym miesiącu rozstała się z modelem Andrew Darnellem (23-latek podobno związał się z kimś w swoim wieku), królowa popu długo nie rozpaczała. „Daily Mail” donosi, że pocieszenie znalazła  w ramionach przystojnego trenera boksu, który niedawno zadebiutował w popularnym amerykańskim reality show „Summer House”.

Jak podają serwisy plotkarskie, 64-letnia gwiazda wdała się z 29-latkiem w gorący romans. Wcześniej sportowiec trenował jednego z jej synów (nie jest jasne, którego) w swojej siłowni Bredwinners w Nowym Jorku. 

Kim jest Josh Popper, nowy chłopak Madonny?

Dziennikarze „połączyli kropki” dzięki zdjęciom na Instagramie. Kilka dni po aferze dotyczącej wyglądu twarzy Madonny podczas rozdania nagród Grammy 2023 w zeszłym miesiącu, autorka hitu „Material Girl” za pośrednictwem InstaStories udostępniła fotki z tajemniczym nowym adoratorem.

Na zdjęciach, które już zniknęły z relacji, można było zobaczyć piosenkarkę przytulającą się do wytatuowanego mężczyzny. Usta przyciśnięte do jego ramienia, dłonie obejmujące naprężony biceps... Hot!

Niedługo później tajemniczy „ktoś” ujawnił się w mediach społecznościowych. Opublikował grupową fotkę z Madonną, wykonaną na jego siłowni. W tym samym poście tuż Josh Popper zamieścił jeszcze jeden, znacznie bardziej klimatyczny kadr. On i królowa popu w dwójkę. Ona nieco za nim skryta, obejmuje jego umięśnioną rękę... Skądś znamy ten widok ;)

Magazyn „People” poprosił obie strony o komentarz. Gdy tylko poznamy konkrety, nie omieszkamy was poinformować!

 

Zobacz także: