Są takie filmy, które mimo upływu lat nie przestają nas bawić i do których chętnie wracamy, mimo, że od czasu ich powstania zadebiutowały dziesiątki lepszych i śmieszniejszych. Taka sytuacja ma miejsce właśnie z tą produkcją. Choć niejeden kręci nosem na samo brzmienie tytułu Kogel Mogel prawda jest taka, że wszyscy nie raz go oglądaliśmy, a hasło Marian, tu jest jakby luksusowo wpisało się na stałe do słownika nie tylko starszych widzów.

Kochacie bajki Disneya? Historia o słoniku Dumbo wraca w nowej wersji i wzruszy nawet dorosłych! [POLSKI ZWIASTUN]

I co więcej - będziemy ten film oglądać dalej, bo media właśnie obiegła wiadomość, że producenci szykują dla widzów kolejną, trzecią już część przygód głównych bohaterów.

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - trailer

Już 25 stycznia 2019 r. do kin trafi Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 z Grażyną Błęcką-Kolską, Ewą Kasprzyk i Zdzisławem Wardejnem w rolach głównych. Póki co wiadomo tylko, że trzecia część komedii będzie przedstawiać losy dorosłych już dzieci głównych bohaterów. Trailer zdradza, że kolejna odsłona kultowej produkcji mocno osadzona jest we współczesności i tym samym dedykowana także młodszym odbiorcom.

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3: fabuła

Dystrybutor zapowiada: Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane. Czy to się może dobrze skończyć?

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - kiedy wchodzi do kin

Póki co zdradzimy tylko, że w rolę dorosłego Piotrusia wcieli się Maciej Zakościelny. Obejrzycie Miszmasz czyli Kogel Mogel 3?

„Zimna wojna” z 5 europejskimi Oscarami! Film Pawła Pawlikowskiego wielkim zwycięzcą 31. Europejskich Nagród Filmowych