10 lat temu Kate Moss zadebiutowała jako ambasadorka perfum włoskiej marki Bulgari. W tym roku Lottie Moss, jej młodsza, przyrodnia siostra, która swoje pierwsze kroki w świecie modelingu zaczęła stawiać chwilę temu, nie marnuje czasu i idzie w ślady starszej siostry. 

Marka przez kilka ostatnich tygodni trzymała fanów w napięciu, wrzucając na oficjalne konto na Instagramie zdjęcia, które nie do końca zdradzały, kto zostanie najnowszą twarzą akcesoriów Bulgari. Rok temu tę rolę pełniła piękna Rosie Huntington-Whiteley. Dzisiaj ukazały się zdjęcia promujące kolekcję wiosna/lato 2017, po których oficjalnie można stwierdzić, że piękna Rosie została wygryziona przez Lottie Moss. Osiemnastoletnia modelka pozowała przed obiektywem Michaela Avedon. Siostra Kate Moss zdradziła, że podczas sesji, która odbywała się w historycznych, rzymskich ogrodach, czuła się jak mała księżniczka. 

To dopiero pierwsze kroki Lottie Moss w świecie modelingu, ale młoda Brytyjka zdążyła się już pojawić w kampaniach takich sieci jak: Tommy Hilfiger, Adidas Original i Calvin Klein. Trzeba przyznać, że taki start robi wrażenie!