Jesteśmy ciekawe, jaka będzie wasza reakcja, ponieważ u nas było to jedno wielkie WOW! Moda uliczna paryskiego tygodnia to kopalnia niekończących się inspiracji dla wszystkich planujących swoją garderobę na nadchodzący sezon.

Na ulicach stolicy mody mogłyśmy podziwiać mieszankę paryskiej klasyki i elegancji z odważnymi połączeniami, pewnością siebie i wielokulturowością, za którą kochamy Francję. Bardzo istotny jest również fakt, że na PFW przybyły miłośniczki mody z całego świata, a do tego z różnych grup wiekowych – zaczynając od zafascynowanych trendami nastolatek, aż po doświadczone fashionistki, które już doskonale rozumieją i znają własny styl.

ZOBACZ TAKŻE: Jak wykorzystać Fashion Week by spędzić niezapomniany dzień w Paryżu? >>>

Wśród gości paryskiego fashion weeku mogłyśmy zobaczyć najważniejsze postacie świata mody – m.in. Annę Wintour – naczelną amerykańskiego Vogue’a, którą niejeden ma za prawdziwą modową boginię. Nie zabrakło także polskiego akcentu, ponieważ uliczni fotografowie na swoich fotkach uwiecznili także Jessicę Mercedess, Maffashion, Alice Point oraz Macademian Girl. Musimy przyznać, że ich stylówki należą do tych naszym zdaniem najlepszych i jesteśmy dumne, że nasz kraj miał tak mocną (i modną) reprezentację.

A co było elementem charakterystycznym dla tego fashion weeku? W tym tygodniu blogerki i influencerki szczególnie upodobały sobie kapelusze. Nie zabrakło także kurtek i płaszczy przeciwdeszczowych, a to za sprawą pogody, którą z czystym sumieniem można porównać do tej typowo angielskiej. Mimo to, wcale nie było nudno – w Paryżu, tak jak w Mediolanie, Londynie i Nowym Jorku rządził kolor – szczególnie czerwień i musztardowy odcień żółtego. Obecna była także ponadczasowa i uniwersalna czerń. Dziewczyny nie zapomniały też o stylowych dodatkach, wśród których prym wiodły wąskie okulary – prawdziwy #musthave tego sezonu, który znajdziecie także w polskich sieciówkach. Mówiąc wprost: klasyka weszła w XXI wiek.

ZOBACZ TAKŻE: 5 najbardziej zaskakujących momentów na pokazie Gucci jesień-zima 2018/2019 >>>

W naszej galerii znajdziecie bardzo dużo zdjęć prosto z Paryża. My miałyśmy się czym inspirować i jesteśmy niemal pewne, że i wy znajdziecie coś dla siebie – naprawdę jest z czego wybierać.