Na ogłoszenie tej radosnej nowiny Chanel Iman, która pojawiała się na wybiegu Victoria’s Secret trzykrotnie, wybrała szczególny moment, bo świętowany w Stanach dwa tygodnie wcześniej niż u nas Dzień Matki. Na swoim Instagramie modelka pokazała 4 zdjęcia całkiem już sporego brzuszka, które opatrzył komentarzem:

ZOBACZ TAKŻE: Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży! >>>

Tatuś i mamusia nie mogą się ciebie odczekać. Na moment zanim doświadczę tego wyzwania, jakim jest macierzyństwo, składam najlepsze życzenia wszystkim mamom i dziewczynom spodziewającym się dziecka!  

Pierwsze zdjęcie z ciążowej sesji to czarno-biały portret z profilu, na którym modelka zalotnie odsłania ramię i brzuch. Na kolejnych dwóch zdjęciach pozuje topless w towarzystwie męża – footballisty New York Giants Sterlinga Sheparda – te wyglądają trochę jak reklama bielizny CK. Ostatnie to kolejna odsłona monochromatycznej sesji -  tym razem modelka z dużą ekscytacją eksponuje ciążowy brzuszek nie mieszczący się w spodniach – wszystko wskazuje na to, że para przywita swoje pierwsze dziecko już wkrótce!

Powiększenie rodziny w przypadku tych dwojga było tylko kwestią czasu. Sprawy potoczyły się ekspresowo – 27-lenia dziś Chanel Iman i młodszy od niej o 3 lata Steling Shepard poznali się w październiku 2016, rok później zaręczyli się, a po upływie kolejnych 4 miesięcy zdecydowali się sformalizować związek. Wcześniej gwiazda związana była m.in. z A$AP Rocky.

Wielbiciele modelki są równie podekscytowani, co przyszli rodzice – ciążowe posty zebrały w sumie ponad 350 tysięcy serduszek. Póki co błogosławiony stan wyraźnie sprzyja przyszłej mamie - czekamy na kolejne ujęcia i więcej informacji, a młodym rodzicom gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE: Kirsten Dunst została mamą! >>>