Who run the world? Girls! Dzień kobiet 2020 oficjalnie za nami. Ale my chcemy celebrować kobiecość każdego dnia w roku. Wierzymy, że girl power i sisterhood, to coś więcej niż hashtagi na Instagramie czy napisy na t-shirtach z sieciówek. Te słowa naprawdę mają moc! Pomagają dziewczynom uwierzyć w siebie, własne możliwości, a także pokochać siebie. Właśnie dlatego w sezonie wiosna-lato 2020 motywujące hasła będziemy nosić również na… paznokciach!

Modne paznokcie 2020 – feministyczny manicure. Oto najpiękniejsze inspiracje z Instagramu

Na Instagramie znajdziecie mnóstwo inspiracji na feministyczny manicure – wybrałyśmy najpiękniejsze. Wśród naszych propozycji znajdziecie paznokcie ozdobione motywującymi hasłami, między innymi the future is female, jak również kobiecymi symbolami. Dużą popularnością w aplikacji cieszy się także manicure z konturami kobiecego ciała. Potrzebujecie inspiracji? Znajdziecie je chociażby na profilu Betiny Goldstein.

Feministyczny manicure jest bardzo uniwersalny. Niezależnie od tego, czy chcecie, aby cały świat zauważył wasz manifest czy wolicie coś nieco bardziej subtelnego, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Gwarantujemy!

Lipstick Nails, czyli paznokcie w kształcie szminki, to nowy beauty trend na Instagramie. Zobaczcie inspiracje! >>>