W sezonie wiosna-lato 2020 nie zrezygnujemy z urodowego szaleństwa. Wręcz przeciwnie! W ciągu nadchodzących miesięcy będziemy eksperymentować nie tylko z kolorami czy zdobieniami ale również (a może nawet „przede wszystkim”) z kształtem paznokci. Zapomnijcie o popularnych migdałkach czy trapezowym manicure. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się bowiem paznokcie inspirowane kształtem szminki. Jak wyglądają Lipstick Nails?

Trendy wiosna 2020: Lipstick Nails, czyli paznokcie w kształcie szminki, to nowy beauty trend na Instagramie

Lipstick Nails mają dość charakterystyczny kształt. Paznokcie są ścięte z jednej strony, dzięki czemu przypominają szminkę – stąd nazwa tego beauty trendu. Tego typu manicure cieszy się coraz większą popularność na Instgramie. Najpiękniejsze inspiracje na Lipstick Nails znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Jeżeli chcecie przetestować ten beauty trend „na własnej skórze”, musicie zapuścić swoje paznokcie. Dlaczego? Otóż Lipstick Nails prezentują się dobrze wyłącznie na długiej, zadbanej płytce. Poza tym nic was nie ogranicza!

Modne paznokcie 2020: Crystal Nails - na punkcie tego mani oszalał cały Instagram. Jak wykonać kryształowy manicure? >>>