Szukacie inspiracji na modne paznokcie 2020? Spieszymy z pomocą. W sezonie wiosna-lato 2020 rekordy popularności w mediach społecznościowych biją tak zwane mleczne paznokcie. Według amerykańskiego portalu Allure, Milky Nails to obecnie jeden z najgorętszych trendów w manicure. Wystylizowane w ten sposób paznokcie z całą pewnością przypadną do gustu minimalistkom, ale nie tylko. Co więcej, stanowią idealne dopełnienie lżejszych stylizacji, a także prezentują się ultra elegancko. Jak wykonać mleczny manicure?

Modne paznokcie 2020: Milky Nails to nowy trend manicure, który przypadnie do gustu minimalistkom i nie tylko

Milky Nails to absolutny hit na Instagramie. Jak wykonać manicure, którego fanką jest Lizzo? To bardzo proste! Do jego stworzenia potrzebujecie specjalnego pyłku w odcieniu mlecznej bieli. Dzięki niemu wasze paznokcie będą wyglądać jak zanurzone w gęstym mleku. Taki produkt ma w swojej ofercie wiele marek urodowych. Należy go nakładać zgodnie z zaleceniami producenta. Ale uwaga! Istnieje jeszcze prostsze rozwiązanie. Na rynku dostępne są również lakiery do paznokci w kolorze mleka. Chcąc uzyskać jednak idealne krycie i zadowalający efekt końcowy, warto nałożyć jedną warstwę lakieru więcej niż zwykle.

W naszej galerii – na górze strony znajdziecie najpiękniejsze zdjęcia Milky Nails z Instagramu. Mogą okazać się pomocne, jeśli zdecydujecie się na wykonanie manicure samodzielnie. Oczywiście możecie pokazać je również swojej manicurzystce. Przypominamy, że salony kosmetyczne w przyszłym tygodniu zostaną ponownie otwarte i będą działać na nieco innych zasadach.

Sposób na odrosty na paznokciach? Zobaczcie, jak poradziła sobie z nimi Kasia Sokołowska >>>