Z powodu pandemii koronawirusa ciągle zamknięte są między innymi salony fryzjerskie, kosmetyczne i manicure. Rząd, mimo stopniowego odmrażania gospodarki, nie zdecydował się póki co na ich otwarcie mimo, że od 4 maja zakupy można robić np. w galeriach handlowych. Wielu właścicieli wyżej wymienionych lokali nie kryje rozczarowania decyzjami rządzących i protestuje. Inni mają nadzieję, że wrócą do pracy w połowie maja, ale na razie to jedynie domysły, gdyż żadne konkretne terminy z ust władzy jeszcze nie padły. A na pewno niejedna z nas z przyjemnością zapisałaby się już na podcięcie końcówek, regulację brwi czy usunięcie hybrydy.

Jak zamaskować odrosty na paznokciach hybrydowych?

Na szczęście z każdą z tych czynności (od biedy) można poradzić sobie w domu. Manicure hybrydowy da się ściągnąć samemu i okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne. Jeśli jednak nie chcecie zdejmować lakieru hybrydowego z paznokci w domu, bo w waszym przypadku odrost nie jest duży, możecie poradzić sobie z nimi w inny sposób. Opcji jest kilka, a nam szczególnie spodobał się ten, który wybrała Kasia Sokołowska.

Jak ściągnąć hybrydę w domu? Podpowiadamy krok po kroku >>>

Sposób na odrosty na paznokciach Kasi Sokołowskiej 

Reżyserka pokazów mody i jurorka programu Top Model ma zawsze perfekcyjny manicure. W czasie pandemii także ją dopadł problem odrostów, z czym świetnie sobie poradziła. Patent Kasi Sokołowskiej zdradził jeden z najpopularniejszych salonów manicure w Warszawie, Nailed It, którego Kasia jest stałą klientką. Tę część płytki paznokcia, na której zrobił się odrost, Kasia Sokołowska wypełniła połyskującym złotym lakierem, fajnie kontrastującym z pastelowym jasnym fioletem. Efekt? „Sztos” – jak stwierdziły dziewczyny pracujące w salonie Nailed It. Zgadzamy się i same zamierzamy wypróbować! 

Delikatne paznokcie żelowe i hybrydowe. Najładniejsze delikatne wzory i zdobienia na paznokcie [GALERIA] >>>