Dua Lipa regularnie pojawia się w zestawieniach najbardziej stylowych gwiazd na świecie. Kompletując swoje looki (te na scenę, na czerwony dywan, jak również na co dzień), chętnie inspiruje się estetyką minionych dekad. Wybiera z nich to, co najlepsze, a następnie trochę unowocześnia. Szczególnie bliska jej sercu jest stylistyka z początku lat 2000. Dotyczy to kwestii modowych, a także urodowych, w tym paznokci. A skoro o tym mowa... Na początku stycznia autorka takich hitów jak „One Kiss”, „Levitating” czy „Love Again” pochwaliła się nowym manicure i absolutnie zachwyciła. Postawiła bowiem na jeden z najsilniejszych trendów w manicure na ten rok. To idealna inspiracja na modne paznokcie 2023. 

Modne paznokcie 2023: Dua Lipa lansuje pink aura nails

Dua Lipa dodała oznaczenie na wspomnianym stories, dzięki czemu dowiedziałyśmy, że Michelle Humphrey jest autorką jej viralowego manicure. Profesjonalna manicurzystka, która współpracuje z wieloma gwiazdami, słynie z nieoczywistych stylizacji. Chętnie eksperymentuje i unowocześnia dobrze znane nam trendy, np. french, do tego często sięga po (bardzo modne w tym sezonie!) zdobienia 3D. Natomiast topowej wokalistce zaproponowała pink aura nails. To modne paznokcie 2023, obok których naprawdę nie da się przejść obojętnie. Zobaczcie: 

Jak sama nazwa wskazuje, trend aura nails jest inspirowany polem energetycznym, które roztacza się wokół każdej i każdego z nas. W praktyce: to efekt gradientu rozchodzącym się z centralnego punktu płytki paznokcia na zewnątrz. Popularne manicurzystki oraz popularni manicurzyści zazwyczaj łączą ze sobą dwa różne (czasem niepasujące do siebie) odcienie. Michelle Humphrey zestawiła dość ciemną szarość z pięknie rozpraszającym się po niej różem. Jeśli chodzi o kształt, postawiła na tak zwane migdałki. Musimy przyznać, że aura nails prezentują się najlepiej na spiłowanych właśnie w ten sposób paznokciach. 

Jakie paznokcie będą modne w 2023 roku?

Aura nails to jeden z kilku trendów w manicure, na które warto zwrócić uwagę w 2023 roku. Na miano hitu zasługują również wspomniane już zdobienia 3D (średnio praktyczne, ale naprawdę spektakularne) oraz efekt topionego metalu. Kolejna – interesująca propozycja to velvet nails. Modne paznokcie 2023 wykonacie też za pomocą lakierów w odcieniach mlecznej bieli i Viva Magenta, czyli koloru tego roku wg Pantone. Więcej znajdziecie tutaj: