Hailey Bieber nieustannie nas inspiruje. Regularnie piszemy o jej lookach (tych na co dzień, jak również z czerwonego dywanu), które naszym zdaniem warto odtworzyć w przyszłości, a także o jej modowych i urodowych wyborach. Tym razem bierzemy pod lupę ulubiony manicure gwiazdy modelingu. Jakie kolory, wzorki oraz zdobienia lubi najbardziej? Oto modne paznokcie w stylu Hailey Bieber. Zainspiruj się. 

Modne paznokcie w stylu Hailey Bieber

Prawdopodobnie nikogo nie zaskoczy to, że Hailey Bieber współpracuje z najlepszymi ekspertami oraz ekspertkami beauty. O jej paznokcie dba Zola Ganzorigt (@nailsbyzola na Instagramie), która przyznała w jednym z wywiadów, że zazwyczaj wie, czego chce, ale jednocześnie jest otwarta na nowości i chętnie eksperymentuje. 

Modne paznokcie w stylu Hailey Bieber – długość i kształt

Podobnie jak podczas wizyty w salonie kosmetycznym czy profesjonalnym nail barze, zacznijmy od długości i kształtu paznokci. Hailey Bieber jest fanką tak zwanych migdałków. Długość i kształt inspirowany nasionami owoców migdałowca wysmuklają palce oraz dłonie. Do tego dają wiele możliwości, jeśli chodzi o stylizację – wzorki, a także zdobienia. Nic więc dziwnego, że migdałki cieszą się tak dużą popularnością i są tak często wybierane.   

Modne paznokcie w stylu Hailey Bieber – kolory 

Pora na kolory. Hailey Bieber najczęściej wybiera lakiery do paznokci w klasycznych odcieniach. Do grona jej ulubionych należą mleczna biel, perłowa biel, a także subtelny róż. Dość często na paznokciach popularnej modelki oraz it-girl można zauważyć również czerwień, bordo i różne wersje brązu. Ma na swoim koncie także kilka urodowych eksperymentów, w tym z odcieniami żółtego. Latem 2022 było głośno o Hailey’s neon chrome nails. To idealna propozycja (nie tylko) na najcieplejsze miesiące w roku. Tutorial, dzięki któremu dowiesz się, jak wykonać neonowo żółty manicure w jej stylu, możesz obejrzeć poniżej. 

Warto wspomnieć, że gwiazda kampanii topowych marek nie łączy ze sobą lakierów w ulubionych kolorach. Swoje stylizacje paznokci opiera na tylko jednym kolorze. Taki manicure jest bardzo uniwersalny, poza tym wcale nie musi być nudny.  

Modne paznokcie w stylu Hailey Bieber – wzorki

Hailey Bieber rzadko decyduje się na wzorki na wzorki na paznokciach. Natomiast nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o jednej z jej stylizacji z 2020 roku. Chodzi o manicure z niemal transparentną bazą, do której gwiazda modelingu dodała zdobienia w kształcie stokrotek. Minęły ponad dwa lata, ale paznokcie Hailey Bieber z kwiatkami wciąż wpisują się w trendy. Zobaczcie: 

Modne paznokcie w stylu Hailey Bieber – zdobienia 

Jak wspomnieliśmy, Hailey Bieber niechętnie ozdabia paznokcie wzorkami, natomiast lubi eksperymentować ze zdobieniami, w tym z wykończeniem stylizacji. W lipcu tego roku pisaliśmy o Glazed Donut Nails, które stały się viralem. Modelka, a właściwie współpracująca z nią manicurzystka zainspirowała się pączkiem z lukrem. Okazuje się, że do wykonania takiej stylizacji potrzebujesz (poza standardowym wyposażeniem) transparentnego lakieru do paznokci, a także pyłku z efektem chromu. Kilka miesięcy później Hailey Bieber lansowała nową wersję wspomnianego manicure, a mianowicie (jeszcze słodszy!) Chocolate Glazed Donut Nails. Naszym zdaniem to opcja idealna na jesień i zimę. 

Zobacz także:

Modne paznokcie w stylu Hailey Bieber – inspiracje

Potrzebujesz dodatkowych inspiracji na manicure? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, zajrzyj do naszej galerii, gdzie czekają na ciebie zdjęcia z najlepszymi stylizacjami paznokci od Hailey Bieber. To nasze TOP 12 (tak, było za dużo dobrych propozycji, by ograniczyć się do standardowej dziesiątki).