Minęło prawie 10 lat od ostatniego wyemitowanego odcinka programu "Moje supersłodkie urodziny". Od 2005 roku, przez trzy lata stacja MTV zabawiała nas coraz to lepszymi historiami rozpieszczonych nastolatków z Ameryki. Wygląda na to, że nieustające prośby fanów rozrywkowego show poskutkowały, ponieważ MTV wydało właśnie oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziło produkcję najnowszego sezony "My Super Sweet Sixteen".

Poprzednie sezony "Moich supersłodkich urodzin" skupiały się wyłącznie na imprezach urodzinowych nastolatków, którzy pochodzili z niewyobrażalnie bogatych rodzin. Każdy odcinek wyglądał podobnie. Dzień zaczynaliśmy od pobudki w ogromnej willi w dniu 16 urodzin głównego bohatera. Następnie chaotyczne przygotowania do przyjęcia, fryzjer i centrum handlowe (w końcu na 16 urodzinach trzeba błyszczeć, prawda?!). Na koniec szalona impreza, podczas której rodzice obdarowywali solenizanta/solenizantkę luksusowym samochodem! Jak to w przypadku rozpieszczonych dzieci bywa, dość często prezent okazywał się nieudany. 

W najnowszej edycji programu czeka nas jednak mała niespodzianka. Oprócz imprez urodzinowych 15 latków, będziemy uczestniczyć w innych, równie ważnych wydarzeniach z życia dziedziców ogromnej fortuny. Quinceañera, bal debiutantek, studniówka, bar micwa - szykuje się spora ilość różnorodnych imprez! Mamy nadzieję, że w najnowszym sezonie również pojawią się wschodzące gwiazdy światowego showbiznesu. W jednym z pierwszych spotów reklamowych wystąpiła zdobywczyni Oscara, Jennifer Lawrence!

Będziecie oglądać najnowszy sezon programu "Moje supersłodkie urodziny"?