Monica Bellucci i Tim Burton są razem?

Takiej pary się nie spodziewaliśmy, ale bardzo potrzebowaliśmy! Tim Burton i Monica Bellucci znają się i przyjaźnią od ponad 15 lat (po raz pierwszy spotkali się w 2006 roku na Festiwalu Filmowym w Cannes). „Zaiskrzyło” między nimi jednak dopiero niedawno. Jak donosi „Paris Match”, 64-letni reżyser i 58-letnia aktorka zaczęli się ze sobą spotykać po Festiwalu Filmowym Lumière w Lyonie we Francji w październiku 2022 roku.

Bellucci była honorową gościnią imprezy i to właśnie ona wręczyła filmowcowi nagrodę za całokształt twórczości. To wtedy ich znajomość nabrała rumieńców.

Najnowsze zdjęcia tej dwójki, zrobione przez paparazzich, zdają się potwierdzać gorący romans „jednego z największych ekscentryków Hollywood” i niezapomnianej Maleny z głośnego filmu Giuseppe Tornatore.

Monica Bellucci i Tim Burton: romantyczny spacer i pocałunek

Okładkę najnowszego numeru „Paris Match” zdobi zdjęcie zakochanych podczas romantycznego spaceru ulicami Madrytu – Monica Bellucci i Tim Burton idą w objęciach i zdają się sobie bardzo bliscy. Na kolejnych opublikowanych fotografiach para nie szczędzi sobie czułości. Na wykonanych z ukrycia kadrach paparazzim udało się uchwycić namiętny pocałunek...

Przedstawiciel żadnej z gwiazd nie skomentował jeszcze doniesień mediów, ale zdjęcia zdają się mówić więcej niż tysiąc słów.

Tim Burton i Monica Bellucci: związki

Burton był ostatnio związany z wieloletnią miłością Heleną Bonham Carter, z którą rozstał się w 2014 roku po 13 latach bycia razem. Była para ma 19-letniego syna Billy'ego i 15-letnią córkę Nell.

Jeśli chodzi o Bellucci, w 2019 roku zakończyła relację z artystą Nicolasem Lefebrem. Wcześniej, w latach 1999-2013, była żoną Vincenta Cassela, z którym ma dwie córki: 18-letnią Devę i 12-letnią Léonie.

Zobacz także: