Monika Brodka należy do tych gwiazd, które strzegą własnej prywatności, dlatego o jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Od czasów głośnego związku z aktorem Janem Wieczorkowskim, po którym jedynym śladem jest jeden z utworów piosenkarki, gwiazda zamilkła na dobre – w z rzadka udzielanych wywiadach Brodka skrzętnie unikała tematów innych, niż te związane z twórczością.

ZOBACZ TAKŻE: Monika Brodka zagra w serialu! >>>

Monika Brodka zaręczyła się. Kim jest jej narzeczony?

Ale tego nie udało się gwieździe ukryć – media właśnie obiegła wiadomość, że Monika Brodka zaręczyła się ze swoim partnerem Przemysławem Dzienisem. Narzeczony artystki jest z wykształcenia fotografem, a parę poza uczuciami łączy także zamiłowanie do sztuki i mody. Starszy od artystki o 3 lata absolwent łódzkiej filmówki ma bowiem na koncie m.in. realizacje związane właśnie z tą ostatnią, a mianowicie zdjęcia wizerunkowe dla marki Nenukko, Orska czy kampanię marki Vasina z udziałem swojej narzeczonej oraz liczne sesje dla magazynów.

Monika Brodka i Przemysław Dzienis – kiedy para weźmie ślub?

Tego jeszcze nie wiadomo i znając zwyczaje gwiazdy, najpewniej dowiemy się już po fakcie. Co ciekawe, jeśli chodzi o zaręczyny Moniki Brodki i Przemysława Dzienisa, wcale nie jest to taka świeża sprawa, jak mogłoby się zdawać. Polskie tabloidy wskazują, że artyści planują ślub już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz ta informacja ujrzała światło dzienne.

Musimy przyznać, że taka postawa gwiazdy bardzo się nam podoba i mimo narastającej ciekawości cierpliwie czekamy na kolejne newsy, by móc oficjalnie pogratulować parze wejścia na nową drogę życia. Jesteście zaskoczeni wiadomością, że Monika Brodka i Przemysła Dzienis zaręczyli się?  

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe, które będą hitem w 2018 roku! >>>