Monika Brodka to obecnie jedna z najbardziej uznanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Od czasów wygrania 3. edycji programu rozrywkowego "Idol" (13 lat temu!), piosenkarka wielokrotnie zaskakiwała swoich oddanych fanów nowym, eksperymentalnym brzmieniem i wizerunkiem. 

W połowie ubiegłego roku artystka wydała swoją ostatnią płytę, która już zdążyła uzyskać status platynowej. "Clashes" to nie tylko muzyka lecz powiązany z nią również projekt wizualny, za którego realizację odpowiada sama Brodka. Alternatywne brzmienia i filmy promujące ubiegłoroczny krążek idealnie oddawały charakter i styl piosenkarki, która kojarzona była z modernistycznymi stylizacjami i prostą, geometryczną fryzurą.

Wygląda na to, że fascynacja Brodki zaskakiwaniem i eksperymentami nie ma końca! 7 lutego gwiazda obchodziła swoje 30.urodziny. Aby podziękować swoim fanom za liczne życzenia urodzinowe, piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie...i to nie byle jakie! Artystka zgoliła swoje bujne włosy na zero!

To drastyczna zmiana, trzeba jednak przyznać, że Brodka prezentuje się w nowej, odważnej fryzurze znakomicie! Zobaczcie sami!