Serial Pułapka to jedna z najpopularniejszych obecnie produkcji stacji TVN. Pierwszy sezon obrazu z Agatą Kuleszą, Leszkiem Lichotą i Marianną Kowalewską w rolach głównych, który pojawił się na antenie jesienią zeszłego roku, cieszył się tak dużą popularnością, że twórcy zdecydowali o jego kontynuacji. Możemy oglądać ją od września zarówno w telewizji, jak i na platformie Player.pl. W drugim sezonie Pułapki nadal śledzimy losy pisarki Olgi Sawickiej, jej podopiecznej Ewy oraz komisarza Czarnego. Do obsady dołączyły też nowe twarze, m.in. Jan Frycz, Maciej Musiał, Jerzy Radziwiłowicz czy Eryk Lubos. Fabuła kontynuacji Pułapki kręci się wokół sprawy bestialskiego mordercy, który w swoich działaniach miał inspirować się debiutancką książką Olgi Sawickiej, Bestia. Teraz będziecie mogli przeczytać ją także wy!

Zobacz także: „Pułapka” 2. sezon: co się wydarzy? Rozmawiamy z obsadą serialu - Agatą Kuleszą, Leszkiem Lichotą, Marianną Kowalewską i Maciejem Musiałem [WIDEO]

Nakładem wydawnictwa Burda Książki 16 września na rynku ukazała się książka Olgi Sawickiej granej przez Agatę Kulszę. Książka przedstawia historię seryjnego mordercy - kolekcjonera oczu oraz młodej pani porucznik Milicji Obywatelskiej (akcja dzieje się w 1976 roku), która ma rozwikłać zagadkę bestialskich morderstw. Książka bohaterki granej przez Agatę Kuleszę liczy 350 stron. Warto dodać, że Bestia nie jest pierwszą książkową adaptacją. Na rynku ukazała się już książka na podstawie serialu Diagnoza, Druga szansa, Magda M., a także Pod powierzchnią.