Polska awansowała do 1/8 finału Mundialu w Katarze

Stało się. Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn po 36 latach przerwy awansowała do fazy pucharowej mistrzostw świata. Pomimo przegranego 0:2 meczu z Argentyną, członkom kadry Czesława Michniewicza ostatecznie i tak udało się wyjść z grupy. O awansie Polaków zadecydowały niuanse. Meksyk, tak samo jak Polska, zakończył rywalizację w grupie C z 4 punktami, ale miały gorszy bilans bramkowy i odpadł z turnieju.

Marina i Szczęsny cieszą się z sukcesu piłkarskiej reprezentacji Polski

Polscy kibice oszaleli z radości, podobnie zresztą jak sami zawodnicy. Hitem internetu jest już nagranie, którego głównymi bohaterami są cieszący się z sukcesu Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny.

Tego się nie da opisać słowami – napisała na Instagramie żona bramkarza reprezentacji Polski.

KOCHAMY CIĘ! – dodała piosenkarka.

Autorka mundialowego hitu „This Is The Moment” podzieliła się ze swoimi obserwatorami wyjątkowym filmikiem. Widzimy na nim, jak przebywająca obecnie w Warszawie Marina łączy się przez telefon ze swoim świętującym awans mężem.

Towarzyszący artystce bliscy, w tym jej przyjaciel, aktor Patryk Pniewski, skandowali radośnie na cześć Wojtka. Zarówno Marina, jak i jej ukochany, nie starali się nawet ukryć ogromnego wzruszenia, które wręcz odebrało im mowę. W pewnym momencie widać, jak Szczęsny ociera łzy szczęścia. Zobaczcie:

Swój pierwszy od wielu lat mecz w fazie pucharowej mistrzostw świata Polska rozegra z Francją. Spotkanie rozpocznie się już w niedzielę, 4 grudnia, o godzinie 16:00 polskiego czasu.

Myślicie, że Polska ma szanse pokonać „Trójkolorowych” i awansować do ćwierćfinału Mundialu w Katarze?

Zobacz także: