Nie tylko poczynania zawodowe, ale również życie prywatne zawodników z reprezentacji Polski w piłce nożnej wzbudza wielkie zainteresowanie ich fanów oraz fanek. Jedno z najczęściej zadawanych przez nich pytań brzmi: kim są ich żony / narzeczone / dziewczyny / partnerki oraz czym zajmują się na co dzień? W końcu to właśnie one wspierają ich najbardziej (w tym m.in. podczas trwających właśnie Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze, które wzbudzają wiele kontrowersji nie tylko w świecie sportu). Jeśli was też to ciekawi, nie mogliście trafić lepiej. Sprawdźcie, z kim spotykają się najpopularniejsi piłkarze z Polski

Z kim spotykają się polscy piłkarze? Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna

Ukochaną Wojciecha Szczęsnego jest Marina Łuczenko-Szczęsna, czyli wokalistka, autorka tekstów i aktorka. Zagrała m.in. w uwielbianym przez Polki oraz Polaków serialu „39 i pół" z Tomaszem Karolakiem w roli głównej. Bramkarz i artystka są razem od 2013 roku. Ich ślub obył się w 2016 roku. Natomiast dwa lata później zostali rodzicami Liama. Co ciekawe, na początku Euro 2020 w gazecie „Daily Mail" opublikowano zestawienie najbardziej czarujących partnerek piłkarzy ze wszystkich reprezentacji, które biorą udział w turnieju. I to właśnie Marinie przyznano tytuł „królowej polskich WAGs”

 

Z kim spotykają się polscy piłkarze? Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Anny Lewandowskiej prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Żona kapitana polskiej drużyny trenowała w przeszłości karate. I osiągała ogromne sukcesy w tej dziedzinie – zdobyła wiele medali podczas Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata. Teraz jest natomiast jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w kraju i właścicielką kilku marek. Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zaczęli się spotykać w 2007 roku. Sześć lat później stanęli na ślubnym kobiercu (mówiono, że to „ślub roku”). Mają dwie córki – Klarę, która przyszła na świat w 2017 roku oraz Laurę. Dziewczynka niedawno skończyła roczek. 

 

Z kim spotykają się polscy piłkarze? Grzegorz Krychowiak i Celia Krychowiak

Celia Krychowiak i Grzegorz Krychowiak poznali się w 2011 roku w firmie, w której pracowała wtedy Francuzka. Około sześć lat później zaręczyli się podczas wakacji na Bora Bora. Natomiast w 24 grudnia 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Celia interesuje się modą, a swoje stylizacje regularnie pokazuje na Instagramie. Wspiera również Balamonte, czyli markę, za której stworzenie odpowiada jej mąż. 

 

Zobacz także:

Z kim spotykają się polscy piłkarze? Arkadiusz Milik i Agata Sieramska

Przez prawie 10 lat polski napastnik związany był z modelką Jessiką Ziółek. Jednak na początku 2021 roku para podjęła decyzję o rozstaniu. Jeden z najpopularniejszych piłkarzy w Polsce znalazł jednak szczęście u boku innej kobiety – Agaty Sieramskiej, popularnej influencerki, której profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tys. użytkowników i użytkowniczek. 

Z kim spotykają się polscy piłkarze? Piotr Zieliński i Laura Zielińska

Co wiemy o Laurze Zielińskiej? Żona Piotra Zielińskiego (para pobrała się w 2019 roku) z wykształcenia jest analityczką medyczną. Podobnie jak inne WAGs, Laura Zielińska prowadzi dość popularne konto na Instagramie, za pośrednictwem którego relacjonuje swoją codzienność. To właśnie dzięki popularnej aplikacji dowiedzieliśmy się, że pod koniec maja 2021 roku została mamą po raz pierwszy. Laura i Piotr Zielińscy powitali na świecie chłopca, dla którego wybrali imię Maksymilian

 

Z kim spotykają się polscy piłkarze? Kamil Glik i Marta Glik

Marta Glik to jedna z najbardziej lubianych WAGs w Polsce. Na Instagramie obserwuje ją blisko 70 tysięcy osób. Ale – jak sama przyznaje w wywiadach – nie zależy jej na sławie. Jak się okazuje, Martę Glik i Kamila Glika łączy wyjątkowa historia miłosna. Poznali się, gdy mieli zaledwie siedem lat. Chodzili razem do szkoły podstawowej i… nie lubili się. Podobno ciągle sobie dokuczali. W gimnazjum zostali parą. W 2011 roku wzięli ślub, a dwa lata później powitali na świecie pierwsze dziecko. Obecnie wychowują dwie córki – Victorię oraz Valentinę. 

 

Z kim spotykają się polscy piłkarze? Maciej Rybus i Lana Rybus

Maciej Rybus jest szczęśliwym mężem i ojcem. Swoją ukochaną, Lanę, poznał w Rosji, skąd pochodzi. Oboje zgodnie przyznają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Nie obyło się jednak bez skandalu. W mediach pojawiły się bowiem informacje, że Maciej Rybus porzucił dla Rosjanki swoją poprzednią narzeczoną. Co więcej, według niektórych źródeł, kobieta miała dowiedzieć się o tym z mediów. Chcąc dowiedzieć się czegoś o Lanie Rybus, warto zajrzeć na jej profil na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia oraz relacje na Instagram Stories, a tym samym relacjonuje, co się u niej dzieje. Konto obserwuje ponad 214 osób z całego świata. 

 

Z kim spotykają się polscy piłkarze? Bartosz Bereszyński i Maja Mocydlarz

Maja Mocydlarz, czyli partnerka Bartosza Bereszyńskiego, studiowała politologię, dziennikarstwo i stosunki międzynarodowe. Natomiast jej kariera potoczyła się w zupełnie innym kierunku. Obecnie spełnia się bowiem w roli tancerki i choreografki. Poza tym wraz z Bartoszem Bereszyńskim wychowuje dwóch synów – Leo oraz Bruna. 

 

Z kim spotykają się polscy piłkarze? Jan Bednarek i Julia Nowak

Narzeczona Jana Bednarka spełnia się w roli modelki oraz influencerki. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób. W lipcu 2020 roku para zaręczyła się podczas wakacji w słonecznej Grecji, a 12 miesięcy później powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Lilly.