Euro 2020 trwa w najlepsze. Już 23 czerwca, czyli w najbliższą środę Reprezentacja Polski w piłce nożnej spotka się na murawie z Reprezentacją Szwecji i powalczy o wyjście z grupy. Na Stadionie Sankt-Petersburg, gdzie odbędzie się mecz, pojawią się nie tylko utalentowani, ale również ultra przystojni sportowcy. W związku z tym stworzyłyśmy (subiektywny) ranking 8 najprzystojniejszych piłkarzy z Reprezentacji Polski. To m.in. dla nich warto oglądać jutrzejszy mecz. Nawet, jeżeli nie interesujecie się piłką nożną.  

Najprzystojniejsi piłkarze w Reprezentacji Polski

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów i fanek piłki nożnej (tak, dziewczyny też mogą interesować się tym sportem). Mecze rodzimych reprezentacji zawsze dostarczają mnóstwo emocji – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Poza tym są one świetnym pretekstem do spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. My znamy jeszcze jeden powód, dla którego warto śledzić UEFA Euro 2020. Jaki? Oczywiście piłkarze. Utalentowani, a do tego przystojni i wysportowani. W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć zdjęcia najbardziej HOT piłkarzy z Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Wśród nich m.in. Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Wojciech Szczęsny oraz Jan Bednarek. Zgadzacie się z naszym wyborem? A może dopisałybyście / dopisalibyście jakieś nazwisko do naszej listy TOP 8? 

Reprezentacja Polski w piłce nożnej na Euro 2020

Do tej pory Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn rozegrała dwa mecze na Euro 2020. Pierwszy z nich, podczas którego rodzimi piłkarze spotkali się z reprezentantami Słowacji, nie należał do najłatwiejszych. Bo nie dość, że Wojciech Szczęsny strzelił gola samobójczego (stąd wynik 1:2 dla przeciwników), to jeszcze Grzegorz Krychowiak otrzymał czerwoną kartkę. W związku z tym nie mógł zagrać w kolejnym meczu Reprezentacji Polski. Niemniej jednak Polacy poradzili sobie świetnie. Podczas drugiego spotkania „nasi” piłkarze zremisowali z Reprezentacją Hiszpanii. Bramki dla swoich drużyn zdobyli Álvaro Morata (25 minuta) oraz Robert Lewandowski (54 minuta). Warto jednak wspomnieć, że ciężko byłoby utrzymać ten wynik, gdyby nie Wojciech Szczęsny. Teraz pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za Polaków podczas meczu ze Szwecją.