Arkadiusz Milik ma nową dziewczynę?

W mediach pojawiły się doniesienia, według których Arkadiusz Milik znowu jest zakochany. Wiele wskazuje na to, że jeden z najpopularniejszych piłkarzy w Polsce spotyka się z Agatą Sieramską, którą możesz kojarzyć jako Agatycze na Instagramie. Kilka dni temu para została bowiem przyłapana podczas romantycznego spaceru na Polach Mokotowskich w Warszawie. Ich fanki oraz fani nie mają wątpliwości, że coś jest na rzeczy. Oto, co wiemy o influencerce oraz modelce, a także o relacji, która łączy ją z napastnikiem w klubie Olympique Marsylia.

Kim jest Agata Sieramska (@Agatycze), czyli nowa dziewczyna Arkadiusza Milika?

Agata Sieramska jest influencerką i modelką, która posługuje się pseudonimem Agatycze. Na Instagramie obserwuje ją ponad 70 tysięcy osób. Udało jej się zbudować bardzo zaangażowaną społeczność. Osoby, które obserwują Agatę w mediach społecznoścowych, chętnie biorą udział w organizowanych przez nią wyzwaniach fitnessowych, transmisjach live. Co więcej, są bardzo aktywne na grupie Tyczki, która (jak czytamy w jej oficjalnym opisie na Facebooku) została stworzona z myślą o dziewczynach ceniących sobie zdrowy styl życia, dbających o siebie i chcących być fit. 

Agatycze nie tylko organizuje wspólne treningi z obserwatorkami, ale również chętnie dzieli się z nimi ulubionymi kosmetykami oraz stylizacjami na co dzień. Warto również wspomnieć, że Agata Sieramska jest ambasadorką marki Etam

W przeszłości Agata Sieramska była związana z Michałem Łaszkiewiczem znanym jako W.E.N.A.. Influencerka i raper adoptowali razem suczkę, Kawę, natomiast na początku 2019 roku zdecydowali się na zaręczyny. Niestety ich związek nie przetrwał. Agata i Michał rozstali się w grudniu ubiegłego roku

Jak poinformował Super Express, teraz Agatę Sieramską może łączyć coś więcej z Arkadiuszem Milikiem. Warto jednak wspomnieć, że (jak dotąd) główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali medialnych doniesień. Pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie pary. Zanim to jednak nastąpi, zajrzyj do naszej galerii (na górze strony), gdzie możesz znaleźć kilka zdjęć Agatycze.