Pod hasztagiem #10YearChallenge znajdują się obecnie 2 miliony postów. Użytkownicy Instagrama, w tym wiele gwiazd na czele z Kate Hudson, Brie Larson i Anną Hathaway, oszaleli na punkcie nowego wyzwania. Czym jest #10yearchallenge, do którego dołączyło mnóstwo osób z całego świata? Jest przy nim sporo zabawy, wywołuje różne wspomnienia, czasem nawet wzrusza. Zobaczcie, jak gwiazdy je interpretują i o co właściwie chodzi.

Na czym polega #10YearChallenge?

Najwięcej gwiazd opublikowało po prostu zestawienie dwóch zdjęć, przedstawiające je dekadę temu i to, jak wyglądają teraz. Kate Hudson udostępniła fotografie z czerwonego dywanu, a największa różnica, która rzuca się w oczy, to zmiana fryzury. Aktorka jakiś czas temu zdecydowała się na krótkie włosy. Natomiast Jennifer Lopez w 2009 roku była w ciąży, a obecnie jest szczęśliwą posiadaczką ABS, którego zazdrości jej niejedna kobieta.

Z kolei Caitlyn Jenner poruszyła wiele osób opisem swojej metamorfozy. 10 lat temu była Brucem, a w 2015 roku poddała się operacji zmiany płci. Post z #10YearChallenge podpisała: „Be authentic to yourself”. W przewrotny sposób do wyzwania dołączyła także Dua Lipa, która na Instagramie opublikowała wideo, na którym śpiewa w wieku 13 lat śpiewa przebój Alicii Keys No One. Poniżej obejrzycie filmik, od którego możecie mieć ciarki, ponieważ jej wykonanie zachwyca! Natomiast Miley Cyrus podzieliła się kadrem z planu filmu Ostatnia piosenka, na którym poznała się ze swoim świeżo upieczonym mężem, Liamem Hemsworthem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my 10 year challenge... well almost

Post udostępniony przez Dua Lipa (@dualipa) Sty 15, 2019 o 10:20 PST

Miley Cyrus i Liam Hemsworth spodziewają się dziecka?! Artystka skomentowała doniesienia o tym, że jest w ciąży >>>

#10YearChallenge – niektóre gwiazdy w ogóle się nie zmieniły!

Gwiazdy są zachwycone nowym wyzwaniem na Instagramie, bo nic tak nie pokazuje zmian, które zaszły, gdy zestawi się obok siebie dwa zdjęcia. Jednak w przypadku niektórych celebrytek czas zatrzymał się w miejscu. Spójrzcie tylko na #10YearChallenge Reese Witherspoon. Gwiazda Wielkich Kłamstewek, która w tym roku skończy 43 lata (!) prawie w ogóle się nie zmieniła, a na jej twarzy w ciągu dekady nie pojawiły się nowe zmarszczki... Podobnie jak w przypadku Jessiki Biel, aktorki i prywatnie żona Justina Timberlake'a. Oprócz zmiany kolory włosów nie zmieniło się absolutnie nic. Zobaczcie w naszej galerii oraz poniżej najlepsze posty gwiazd z #10YearChallenge.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ten year challenge I was still in Highschool .

Post udostępniony przez CARDIVENOM (@iamcardib) Sty 14, 2019 o 1:18 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#10yearchallenge This was me in 2009, the year that changed my life forever. I was 21, studying international law at Bocconi university, living in a 40 square metre studio apartment in Moscova and working part time as a model. I was investing all my money in designer bags and travels and dreaming to find my way into the world and becoming someone inspiring. I had a thing for Balenciaga bags and eyeliner. I was already posting my life on the Internet, especially on Flickr, and was already facing trolls and haters trying to put me down. Then, in October 2009, I decided to buy my first real camera (see picture n.9), start my own blog, @theblondesalad and, step by step my whole life changed. To the young 21 year old Chiara of 2009 I would wanna say this: It’s ok to not having it all figured out and understand your life little by little, It’s ok to not feel good 100% of the times and It’s very wise to enjoy the dark moments too because they’re part of the process. Enjoy the journey to whatever you’re doing younger Chiara, and always keep in mind that If you follow your heart, you’ll never make mistakes. And to all the people that will tell you “Nobody’s gonna remember your name in 6 months” in these years.. Oh well, in 2019 you’ll be able to smile back at them and tell them they were fucking wrong

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni) Sty 15, 2019 o 7:44 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

From Cosmos to Cuomo #10yearchallenge

Post udostępniony przez Cynthia Nixon (@cynthiaenixon) Sty 15, 2019 o 7:16 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me 10 yers ago! I would not Fuck with either of me! #unapologeticbitch

Post udostępniony przez Madonna (@madonna) Sty 14, 2019 o 9:30 PST