Nagie sesje w programie Top Model budzą zawsze wiele emocje i kontrowersji. W każdym sezonie uczestnicy, czyli aspirujący modele i modelki muszą zmierzyć się ze wstydem i stawić czoła rozbieranym zdjęciom. Mimo tego, że mają zapewnione intymne warunki oraz wsparcie profesjonalistów, stresują się nagością. Niektórzy radzą sobie lepiej i wykazują wiele profesjonalizmu oraz dystansu, innym trochę gorzej idzie odkrywanie nie tylko ciała, ale również emocji. Postanowiliśmy przypomnieć najlepsze, roznegliżowane ujęcia uczestników Top Model.

Top Model 2018: odcinek 9. Intymna sesja wizerunkowa dla marki Guess. Uczestnicy Top Model 7 pozowali z modelami Stefano Selą i Tiną Lozovskaią >>>

Top Model i nagie sesje. Jak uczestnicy radzili sobie z najtrudniejszą sesją w programie?

W tym roku Top Model powrócił na antenę TVN po 2-letniej przerwie. W 7. sezonie także odbyła się wyjątkowa, naturalna sesja zdjęciowa. W zaaranżowanym ogrodzie uczestnicy pozowali przed obiektywem Soni Szóstak, jednej z najbardziej uzdolnionych fotografek młodego pokolenia. Swoim doświadczeniem podzieliła się z nimi Anja Rubik, która ma za sobą wiele tego typu sesji. Wszystkie ujęcia znajdziecie TUTAJ >>>.

W poprzednich edycjach motywy przewodnie nagich sesji były różne. W przeciwieństwie do plenerowej aranżacji w 7. sezonie, najczęściej odbywały się w studio. W Top Model 4 uczestnicy mieli utrudnione zadanie, ponieważ pozowali w parach. Pamiętacie gorące zdjęcie Osi Ugonoh i Michała Baryzy? Sprawdźcie w galerii najlepsze ujęcia z nagich sesji z poprzednich edycji Top Model. Macie swoje ulubione?