Kto powiedział, że wigilijna stylizacja musi być zachowawcza i nudna?! Przecież nawet tego dnia, podczas uroczystej kolacji z bliskimi (w tym z babcią, która komentuje każdy look, bez względu na okazję) możemy wyrazić nasz styl. Wystarczy, że postawicie na jeden klasyczny element, a ten nada już całości odpowiedniego do okoliczności klimatu. Jeśli z kolei klasyka towarzyszy Wam na co dzień, święta to dobra okazja, by nieco podkręcić Wasze zestawy. Dlatego, zamiast prostej białej koszuli, załóżcie koronkowy model z falbanami, czarne spodnie niech będą aksamitne, a mała czarna może wyróżniać się bufiastymi rękawami. 

Bardzo często, kupując ubrania na specjalne okazję, zastanawiamy się, czy założymy je więcej niż raz. W naszym zestawieniu skompletowałyśmy rzeczy, które spokojnie wykorzystacie również na co dzień lub, ale także w takich okolicznościach, które pozwalają na odrobinę szaleństwa, czyli na przykład w Sylwestra. Bluzka z cekinami? Na świąteczne spotkanie załóżcie ją do czarnych prostych spodni i szpilek. A 31 grudnia niech się dzieje - dobierzcie do niej cekinową spódnicę (nie bójcie się błysku, jest superhot!) i szpilki w bardziej ekstrawaganckim odcieniu. Więcej inspiracji i propozycji ubrań oraz dodatków na święta (i nie tylko) znajdziecie w naszej galerii. I co ważne, nie zapłacicie za nie więcej niż 150 zł! 

Trendy zima 2018: cekinowe i aksamitne sukienki na święta i sylwestra. Podpowiadamy, gdzie znajdziecie najmodniejsze modele>>>