Piosenkę Shallow prawdopodobnie słyszał już każdy. To obecnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych piosenek na świecie. Hit pochodzący z filmu Narodziny gwiazdy, czyli reżyserskiego debiutu Bradley’a Coopera, został już wielokrotnie nagradzany – na swoim koncie ma statuetkę Grammy, Złoty Glob, a także Oscara. Utwór doczekał się też wielu tysięcy coverów i parodii, zarówno tych lepszych, jak i gorszych.

Mniej lub bardziej profesjonalne przeróbki Shallow biją rekordy popularności w sieci. Do internetu trafił między innymi cover autorstwa Michała Szpaka. Możecie go posłuchać TUTAJ. Zdaniem wielu internautów polski wokalista nie poradził sobie z piosenką promującą film Narodziny gwiazdy. Co wy sądzicie? Utwór Shallow wziął na warsztat także Nick Jonas, który według swoich fanów, zaśpiewał bardzo delikatnie i subtelnie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In honor of Oscar weekend... such a beautiful song @priyankachopra

Post udostępniony przez Nick Jonas (@nickjonas) Lut 21, 2019 o 9:10 PST

 

Naszą ulubioną wersją Shallow niezmiennie pozostaje ta filmowa – zaśpiewana przez Lady Gagę i Bradley’a Coppera. Jednak mimo to postanowiłyśmy wziąć pod lupę pozostałe, zyskujące na popularności aranżacje singla. Nasze serce skradła Alicia Keys oraz James Corden i ich A Grammy Host is Born, które rozbawiło nas do łez, a także śląska wersja hitu w wykonaniu zespołu Frele. Te oraz inne (naszym zdaniem) zasługujące na chwile uwagi covery Shallow znajdziecie w galerii.

„Narodziny gwiazdy” - zobaczcie scenę, którą wycięto z filmu! Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewają w niej zupełnie nową piosenkę >>>