Walentynki 2018 zbliżają się wielkimi krokami, a jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla swojego ukochanego, dobrze trafiłyście. Święto zakochanych w ostatnich latach bardzo się skomercjalizowało i zewsząd docierają do nas sygnały, które nie pozwalają zapomnieć lub przeoczyć, że 14 lutego to dzień poświęcony celebrowaniu miłości. Oczywiście nie ma obowiązku kupowania prezentu dla niego, a Walentynki można spędzać na wiele sposobów, nie tylko wymieniając się prezentami. Jednak drobny podarunek na pewno będzie miłym akcentem, a Wasza druga połówka poczuje się wyjątkowo. Zatem co wypada kupić na prezent dla chłopaka, partnera lub męża? Jakie będą najbardziej trafione prezenty dla niego? Przedstawiamy nasz przewodnik.

 

Najpiękniejsza bielizna na Walentynki! >>>

Prezenty dla niego DIY, czyli zrób to sama

Najbardziej wzruszają prezenty wykonane samodzielnie. Oprócz tego, że podarunki w formie DIY są nietuzinkowe, bardzo często nie wymagają dużych nakładów finansowych. Nie martwcie się, jeżeli nie macie zdolności manualnych, ponieważ nasze propozycje prezentów dla niego do it yourself są bardzo proste. Opcja pierwsza to kolaż Waszych wspólnych zdjęć. Możecie kupić antyramę i wykleić ją ulubionymi fotografiami albo zaopatrzyć się w gotową ramkę. Kolejnym pomysłem na własnoręcznie zrobiony prezent to przygotowanie karteczek (ilość wedle uznania) i wypisanie na nich powodów, dla których/za które kochacie swoich chłopaków. Gwarantujemy, że to poruszy nawet największego twardziela. Alternatywą jest po prostu zrobienie listy, aczkolwiek uważamy, że karteczki są ciekawsze. Następną możliwością jest zmontowanie filmiku ze wspólnych wypadów, wakacji itd. Na pewno macie mnóstwo zapisanych snapów, boomerangów i krótkich wideo, które można wykorzystać. Nie martwcie się tym, że nigdy wcześniej nie miałyście do czynienia z montażem. Istnieją nieskomplikowane programy (m.in. iMovie), służące do szybkiego składania filmów. Możecie to zrobić nawet na smartfonie! Ta propozycja prezentu dla niego wymaga trochę więcej czasu, ale dla samego efektu końcowego – warto! Ostatni już pomysł, najmniej odkrywczy, ale podejrzewamy, że najbardziej skuteczny, to zrobienie kolacji. W imię zasady przez żołądek do serca, przygotujcie swojemu ukochanemu wspaniały posiłek, a na pewno to doceni.

Brak pomysłu na walentynkową randkę? McDonald's oferuje romantyczny zestaw McValentine >>>

Prezenty dla niego na Walentynki 2018, które sprawdzą się, kiedy nie masz pomysłu

Aby kupić trafiony prezent, trzeba poświęcić na to chwilę. Uniwersalne prezenty zazwyczaj są oklepane, a kubek lub kupon do wykorzystania w sklepie można podarować dalszej koleżance. Dla swojego ukochanego warto się postarać i poszukać takiego walentynkowego prezentu, z którego będzie zadowolony. Jeżeli nie przekonały Was podarunki w formie DIY, mamy jeszcze kilka pomysłów na rzeczy, które możecie kupić. Pomyślicie zapewne, że książka lub płyta nie może być wyjątkowym prezentem dla niego. Pierwsza lepsza pozycja z półki na pewno nie, ale taka, która trafi w jego gust, jak najbardziej! Ty wiesz najlepiej, czego lubi słuchać i co czyta Twój chłopak, dlatego poszperaj w sieci i wyszukaj nowości w tych gatunkach. Jeżeli Wasza druga połówka dba o siebie, dobrym pomysłem będzie kosmetyk, którego sam sobie nie kupi. Polecamy linię produktów dla mężczyzn z Biotherm albo Clinique. Macie ukochanego sportowca? Sprawcie mu nową torbę na siłownię, rękawice do dźwigania ciężarów lub shaker. Jeżeli Wasz ukochany to elegancki mężczyzna, możecie podarować mu poszetkę (najlepiej jedwabną) lub kalendarz w skórzanej oprawie. Dla tych, którzy lubią gadżety, pojemny powerbank lub bezprzewodowe słuchawki powinny załatwić sprawę prezentu na Walentynki 2018.