Walentynki coraz bliżej! Niektórzy po prostu nie widzą sensu w celebrowaniu tego dnia, inni go nienawidzą, a jeszcze inni uważają, że jest to idealna okazja, żeby wyrazić swoje uczucia. My przychodzimy na pomoc tym ostatnim.

Prezenty na Walentynki mogą nam przysporzyć nieco kłopotów – nawet, jeżeli naprawdę dobrze znamy naszą drugą połówkę. Zawsze można postawić na klasykę, czyli biżuterię (my proponujemy te modele naszyjników, bransoletek i kolczyków, których motywem przewodnim jest serce), kuszące perfumy, albo bieliznę – koniecznie czerwoną! Uroczym prezentem jest także pluszowy miś, którego kochamy bez względu na wiek.

Kule musujące to idealny pretekst do wspólnej kąpieli,  natomiast świece zapachowe – w zależności od nut zapachowych – są w stanie poprawić nastrój lub pobudzić zmysły.

7 największych mitów o flirtowaniu >>>

Pamiętajmy jednak, że wiele kobiet, które kochają walentynki, nie przepada za koronkami, czy romantyczną atmosferą... W takim przypadku warto zainteresować się gadżetami z motywem miłości – np. ciekawym etui na telefon, czy nawet kubkiem, albo wygodną bluzą.

Prawdziwe fashionistki na pewno zadowolą się modną torebką w kształcie serca lub akcesoriami przypominającymi im ten wyjątkowy, walentynkowy wieczór.

Wszystkie nasze inspiracje znajdziecie w galerii. Sprawdźcie i nie zapomnijcie, że Walentynki już 14 lutego!