Odpowiedź na pytanie, która z gwiazd jest królową Halloween, jest dość oczywista. Heidi Klum i jej kostiumy co roku wzbudzają zachwyt internautów. Modelka od 2000 roku wyprawia jedną z największych imprez halloweenowych, na której zobaczyć można największe nazwiska Hollywood.

Halloween to jedyny czas w roku, podczas którego można bez większych obaw pokazać szaloną stronę swojego charakteru. Gwiazdy wiedzą jak najlepiej wykorzystać ten czas. Aktorzy, muzycy, celebryci planują swoje przebrania dużo przed oficjalną imprezą modelki, uchylając rąbka tajemnicy na swoich mediach społecznościowych. To także okres pobudzający kreatywność - jedna z marek produkujących kostiumy na Halloween zaprojektowała to kontrowersyjne przebranie "okradanej Kim Kardashian".

Zobaczcie jedne z najlepszych kostiumów halloweenowych wszech czasów! Jak myślicie, kto w tym roku wygra wyścig o najlepsze przebranie? Przypomnijcie też sobie najlepsze przebrania gwiazd i blogerek, które zaprezentowane zostały w 2015 roku na Instagramie.