Podróż pomimo bezczynności potrafi być bardzo męcząca. Długie godziny spędzone w jednej pozycji, brak wygody lub ewentualna zmiana strefy czasowej potrafią dać się we znaki. Z tego powodu godziny, które dzielą nas od wymarzonego urlopu lub powrotu do domu, warto sobie uprzyjemnić za sprawą kilku prostych trików. Wygodne ubranie to w tym przypadku podstawa. Na szczęście influencerki, które właściwie nieustannie podróżują i mają na to już swoje patenty, chętnie dzielą się pomysłami w mediach społecznościowych. Dzięki temu można się zainspirować i powielić któryś z ich podróżniczych zestawów.

Najlepsze stylizacje do samolotu, pociągu i samochodu znajdziesz poniżej. Wybraliśmy 3 najbardziej uniwersalne przepisy, dzięki którym podróż będzie odrobinę mniej uciążliwa. To właśnie te ubrania i dodatki warto na siebie włożyć przed odlotem lub odjazdem.

Stylizacje do samolotu, pociągu i samochodu – Dres z joggerami

Wśród podróżniczek, które nie potrafią usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu, jest Chiara Ferragni. Blogerka modowa przez lata ciągłych wyjazdów opracowała już swój klucz tworzenia najlepszych stylizacji. Bardzo często w tej roli pojawiają się u niej dresy. Mimo to jej zestawy nigdy nie są nudne. Czasami dzieje się to za sprawą ciekawej kolorystyki. Innym razem głównymi elementami stylizacji stają się ciekawe dodatki. Dzięki temu fashionistka nie tylko czuje się komfortowo podczas lotu, ale jeszcze za każdym razem świetnie wygląda.

 

 

Jeżeli chcesz pójść w jej ślady i podczas tegorocznych wakacji cieszyć się nie tylko na myśl o wyjeździe, ale również stylizacji wybranej na podróż, to poniżej przedstawiamy ubrania i dodatki, które pomogą w stworzeniu idealnego outfitu do samolotu, pociągu lub samochodu. Dodatkiem do wygodnego dresu mogą być zwyczajne klapki, które potem będziesz nosić do sukienek, kostiumu kąpielowego lub jeszcze wielu innych stylizacji.

Stylizacje do samolotu, pociągu i samochodu – Dres ze spodenkami

Dresy to jedno z najwygodniejszych rozwiązań, kiedy szukamy odpowiedniego zestawu na podróż. Nie jest to jednak jedyna opcja w stylu athleisure. Latem nie musimy łączyć bluzy z joggerami. Zamiast spodni z długimi nogawkami idealnie sprawdzą się szorty. Dzianinowe spodenki będą nie tylko lżejsze, ale do tego równie wygodne. Dodatkowo bluza też jest opcjonalna i w razie potrzeby zawsze może być zdjęta. Pod spodem wystarczy mieć prosty T-shirt lub top. Każdy sprawdzi się idealnie. Pozostaje także kwestia wygodnego obuwia. Na podróż samolotem, pociągiem lub samochodem idealnie nadają się snaekersy. Ulubiona para, która jest wygodna i nie powoduje odcisków, sprawdzi się także w trakcie wyjazdu, kiedy zaplanujesz zwiedzanie. Dzięki tak przemyślanym modelom nie grozi ci dopłata za nadbagaż. Nawet zabierając mniej ubrań, będziesz przygotowana na różne okoliczności.

Zobacz także:

 

 

Stylizacje do samolotu, pociągu i samochodu – Wygodne spodnie i marynarka

Poczucie komfortu podczas podróżny nie musi zależeć wyłącznie od sportowych ubrań. W tym sezonie na fali jest styl jet-set chic. Narodził się z tęsknoty za podróżami, która połączyła się z przesytem dresami. Idąc tym tropem najlepiej znaleźć złoty środek. Jak będzie on wyglądał w tym przypadku? Odpowiedź znaleźliśmy u Leonie Hanne. Influencerka na podróż samolotem wybrała dresowe spodnie i top, ale przełamała je eleganckim elementem w postaci marynarki. Dzięki temu jej stylizacja z typowo sportowej przeobraziła się w casualową i bardziej codzienną. Fashionistka wyglądała w niej niezwykle stylowo i przy tym z pewnością nie narzekała na brak wygody podczas lotu. Dopełnieniem całości były klapki, mała torebka i modne okulary przeciwsłoneczne, które z pewnością każdemu przydadzą się podczas wakacyjnego wyjazdu na równi z dobrym kremem z filtrem SPF.