Czas muzycznych festiwali, wyjazdów na wakacje i przerwy od szkoły oraz studiów sprzyja eksperymentom, także tym z urodowym. Wzięłyśmy pod lupę temat najmodniejszych fryzur w sezonie wiosna-lato 2019, a następnie wybrałyśmy kilkanaście propozycji, które genialnie sprawdzą się podczas Open’era i innych festiwali muzycznych. Przypomnijmy, że w sierpniu widzimy się na Kraków Live Festival oraz Fest Festival. Przygotowane przez nas inspiracje są proste i szybkie w wykonaniu. Sprawdźcie, jak czesać włosy, aby wpisały się one w aktualnie panujące trendy! Pierwsza zasada? Brokat - im więcej, tym lepiej. 

Open'er 2019: Najmodniejsze fryzury na letnie festiwale - różowe włosy

Na rynku jest ogromny wybór sprejów do włosów, a kolor zmywa po nawet po jednym myciu, dlatego farbowanie jeszcze nigdy nie było tak mało ryzykowne. W tym sezonie różowy kolor nie ma sobie równych. Dla odważnych do wypróbowania wersja z różowymi włosami na całej głowie! Ten trend przetestowały już gwiazdy i popularne influencerki z całego świata!

Open'er 2019: Najmodniejsze fryzury na letnie festiwale - doczepiane włosy

Kolejnym trendem są doczepiane włosy. Jeszcze niedawno stanowiły synonim obciachu, dzisiaj dobrej jakości doczepy są uzupełnieniem letniego looku. Nie musicie koniecznie udawać, że macie dłuższe włosy, ale za pomocą dodatkowych pasm możecie je zagęścić i uzyskać objętość, jakiej nie zapewnią wam żadne produkty pielęgnacyjne.

Open'er 2019: Najmodniejsze fryzury na letnie festiwale - warkoczyki

Im więcej, tym lepiej. Drobne warkoczyki opanowały festiwale, szczególnie Coachellę, a na ich punkcie oszalały m.in. Aniołki Victoria's Secret. Pamiętajcie, że możecie dodatkowo ozdobić je biżuterią. 

Open'er 2019: Najmodniejsze fryzury na letnie festiwale - dwa koczki

Ta fryzura przeżywała swoje złote czasy w latach 90., ale jak to w przypadku trendów bywa, obecnie przeżywa swój renesans. Przypominają nam dzieciństwo i są bardzo dziewczęce, ale moda lubi paradoksy, a my szukając inspiracji odkryłyśmy, że ta fryzura najlepiej wygląda w połączeniu z odważną stylizacją. Dwa koczki spięte na czubku głowy pokochała m.in. Kendall Jenner.

Open'er 2019: Najmodniejsze fryzury na letnie festiwale - surferskie fale

Ostatnia z fryzur nigdy nie wyjdzie z mody, ale jednocześnie jest najmniej szalona. Suferskie fale, czyli delikatnie skręcone włosy to niezmiennie nasza ulubiona propozycja, ponieważ jest prosta do zrobienia, wygląda nonszalancko i pasuje do każdego typu urody. Jakiś czas temu opisałyśmy krok po kroku, jak ułożyć włosy w subtelne fale oraz jakie produkty Wam to ułatwią i przedłużą trwałość fryzury. Fanką naturalnego ułożenia jest m.in. Jessica Mercedes, która wielokrotnie stawiała już na surferskie fale. 

Trendy 2019: Modne stylizacje festiwalowe na lato >>>