Chyba każda z nas przygotowuje sobie listę rzeczy, którymi trzeba się zająć przed urlopem. Są na niej dość przyziemne pozycje, jak np. zakup walizki, albo oglądanie tutoriali w stylu jak najefektywniej spakować się na wyjazd? – nasze podpowiedzi znajdziecie TUTAJ. Należy pamiętać jednak też o nieco przyjemniejszych sprawach i właśnie do takich należy wakacyjny manicure.

Wiadomo, że lato to czas szaleństwa i warto skorzystać z tego nawet podczas malowania paznokci. Najmodniejszy wakacyjny manicure to oczywiście ten kolorowy i nieco odważniejszy niż w pozostałych miesiącach. Przez kilka ostatnich sezonów, ogromną popularnością cieszył się tzw. efekt syrenki, czyli paznokcie ozdobione połyskującym pyłkiem przypominającym błyszczący, syreni ogon. Ale teraz to wzorki grają pierwsze skrzypce! Do tych najbardziej pożądanych podczas wakacji należą m.in. palmy, flamingi, ananasy oraz inne owoce tropikalne (my jesteśmy fankami szczególnie tej pierwszej opcji!).

Kopalnią inspiracji jest oczywiście Instagram, dlatego przygotowałyśmy dla was masę cudownych zdjęć z mani idealnym na lato. My znalazłyśmy już swoich paznokciowych faworytów i jesteśmy pewne, że wam też uda się na coś zdecydować (chociaż wybór może okazać się naprawdę ciężki!).

ZOBACZ TAKŻE: Manicure 2018: Najpiękniejsze oraz najdziwniejsze trendy ostatnich miesięcy