Większość kobiet nie czuje się dobrze bez zadbanych paznokci. Rozumiemy to! W związku z szalonym trybem życia, który w dzisiejszych przychodzi nam prowadzić, coraz częściej decydujemy się na manicure hybrydowy, bo jest bardzo trwały i wytrzyma więcej niż paznokcie pomalowane zwykłym lakierem. Oczywiście, ciągłe hybrydowe mani może nieco zniszczyć płytkę, dlatego trzeba pamiętać o właściwej pielęgnacji oraz, żeby nie popełniać tych błędów manicure.

Propozycje na najmodniejsze manicure można znaleźć oczywiście na wybiegach, ale dobrym (jeśli nie najlepszym!) źródłem inspiracji jest także Instagram. To właśnie tam codziennie pojawia się mnóstwo zdjęć i tutoriali paznokciowych. Są takie, które zachwycają i stają się jednym z najgorętszych trendów sezonu. W tym roku szczególnie pożądane są paznokcie pomalowane bezbarwnym lakierem i ozdobione geometrycznymi, kolorowymi wzorkami. Niestety, niektóre paznokcie hybrydowe z Instagrama szokują, ale w ten negatywny sposób. Serio, wciąż nie wiemy, jak można funkcjonować z doczepionymi do płytki kryształami większymi od samego paznokcia.

ZOBACZ TAKŻE: Najmodniejsze wzory na paznokcie w sezonie wiosna 2018

W naszej galerii znajdziecie wzory paznokci, które od kilku miesięcy królują w sieci. Niektóre trendy wyglądają pięknie i same chciałybyśmy takie mani, ale o części z nich ciężko powiedzieć cokolwiek pozytywnego. Zresztą, sami zobaczcie i oceńcie!