Przyznajemy, że mamy słabość do tatuaży. Nasze ulubione to te dziarki w wersji mini – wciąż szukamy inspiracji na Instagramie. Musimy jednak przyznać, że równie interesujące są dla nas tatuaże gwiazd. Część z nich ukrywa je przed światem, inne są z nich dumne i chętnie o nich opowiadają – np. Justin Bieber, który śmiało pokazał na Instagramie cały swój wytatuowany tors i przyznał, że nie żałuje żadnej z ponad stu godzin dziarania.

Gdyby tatuaże nie bolały, każdy by je sobie robił. No, może nie każdy. Ponad 100 godzin ciężkiej pracy na moim ciele i nie żałuję ani jednej. Kocham taką formę sztuki, zrobiłem ze swojego ciała płótno i uważam, że to jest bardzo fajne!

Niektóre gwiazdy, poświęcają swoje tatuaże bliskim osobom. Do tego grona należy m.in. nasz ukochany G-Eazy, który wytatuował sobie serduszko z napisem MOM – czy można być bardziej uroczym?

Polskie gwiazdy również chętnie się tatuują. Miano Królowej Tatuaży w naszym kraju należy prawdopodobnie do Karoliny Gilon, na której ciele wciąż pojawiają się kolejne dziarki. Tatuaże są też ważne dla Maffashion – blogerka postanowiła kiedyś, że unikatowymi wzorami pokryje jedynie lewą stronę swojego ciała. Czy trzyma się tego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w filmiku opublikowanym przez nią na YouTube, w którym opowiada o wszystkich swoich tatuażach.

ZOBACZ TAKŻE: #MatchingTattoos – najlepsze wzory dla przyjaciół >>>

Nasze ulubione tatuaże gwiazd możecie podziwiać w galerii. Znajdziecie tam m.in. dziarki Rihanny, Chiary Ferragni, Adama Levine'a, Paris Jackson, Dawida Kwiatkowskiego i wielu innych. Może tatuaż którejś z nich stanie się dla was inspiracją!