Przyznajemy, że mamy słabość do tatuaży. Naszymi ulubionymi są dziarki w wersji mini – wciąż szukamy inspiracji na Instagramie. Musimy jednak przyznać, że równie interesujące są dla nas tatuaże gwiazd. Część z nich ukrywa je przed światem, inne są z nich dumne i chętnie o nich opowiadają – np. Justin Bieber, który śmiało pokazał na Instagramie cały swój wytatuowany tors i przyznał, że nie żałuje żadnej z ponad stu godzin dziarania.

Gdyby tatuaże nie bolały, każdy by je sobie robił. No, może nie każdy. Ponad 100 godzin ciężkiej pracy na moim ciele i nie żałuję ani jednej. Kocham taką formę sztuki, zrobiłem ze swojego ciała płótno i uważam, że to jest bardzo fajne!

Także żona Justina, Hailey Bieber ma na swoim ciele kilka tatuaży, które chętnie podglądamy, szukając inspirujących wzorów dla siebie. 

 

Najpiękniejsze tatuaże gwiazd

Niektóre gwiazdy poświęcają swoje tatuaże bliskim osobom. Do tego grona należy m.in. G-Eazy, który wytatuował sobie serduszko z napisem MOM – czy można być bardziej uroczym? Natomiast ostatnio Zayn Malik wydziarał sobie fragment powieści Prorok autorstwa Kahlila Gibrana, który poświęcony jest małżeństwu. Fani szybko zorientowali się, że wokalista planuje ślub z Gigi Hadid. Gwiazdorskie pary bardzo chętnie dedykują tatuaże sobie nawzajem. Do tego grona należą m.in. Sophie Turner i Joe Jonas, którzy zdecydowali się na #MatchingTattoos niespełna rok po zaręczynach. Ich tatuaże są najprawdopodobniej inspirowane serialową Sansą Stark - bohaterką Gry o Tron, którą przez lata grała młoda aktorka. Z kolei Kylie Jenner i Travis Scott wytatuowali sobie imię swojej córeczki. Stormi jest ich absolutnym oczkiem w głowie!

Polskie gwiazdy również chętnie się tatuują. Tytuł „królowej tatuaży" w naszym kraju należy prawdopodobnie do Karoliny Gilon, na której ciele wciąż pojawiają się kolejne dziarki. Kto w takim razie zostaje królem? Oczywiście Quebonafide, który wytatuował m.in. swoje ręce, tors, plecy, szyję i twarz. Z kolei Maja Sablewska przyznaje, że tatuaże są jej prawdziwym nałogiem – ma ich kilkadziesiąt. Jednym z ulubionych wzorów celebrytki jest róża. Tatuaże są też ważne dla Maffashion – blogerka i influencerka postanowiła kiedyś, że unikatowymi wzorami pokryje jedynie lewą stronę swojego ciała. Czy trzyma się tego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w filmiku opublikowanym przez nią na YouTube, w którym opowiada o wszystkich swoich tatuażach.

 

Zobacz także:

ZOBACZ TAKŻE: #MatchingTattoos – najlepsze wzory dla przyjaciół >>>

Nasze ulubione tatuaże gwiazd możecie podziwiać w galerii. Znajdziecie tam m.in. dziarki Rihanny, Chiary Ferragni, Adama Levine'a, Paris Jackson, Dawida Kwiatkowskiego, Zoë Kravitz i wielu innych. Może tatuaż którejś z nich stanie się dla was inspiracją!

fot. Getty Images