Przyznajemy, że mamy słabość do tatuaży. Naszymi ulubionymi są dziarki w wersji mini – wciąż szukamy inspiracji na Instagramie. Musimy jednak przyznać, że równie interesujące są dla nas tatuaże gwiazd. Część z nich ukrywa je przed światem, inne są z nich dumne i chętnie o nich opowiadają – np. Justin Bieber, który śmiało pokazał na Instagramie cały swój wytatuowany tors i przyznał, że nie żałuje żadnej z ponad stu godzin dziarania.

Gdyby tatuaże nie bolały, każdy by je sobie robił. No, może nie każdy. Ponad 100 godzin ciężkiej pracy na moim ciele i nie żałuję ani jednej. Kocham taką formę sztuki, zrobiłem ze swojego ciała płótno i uważam, że to jest bardzo fajne!

Najpiękniejsze tatuaże gwiazd

Niektóre gwiazdy, poświęcają swoje tatuaże bliskim osobom. Do tego grona należy m.in. G-Eazy, który wytatuował sobie serduszko z napisem MOM – czy można być bardziej uroczym? Natomiast ostatnio Zayn Malik wydziarał sobie fragment powieści Prorok autorstwa Kahlila Gibrana, który poświęcony jest małżeństwu. Fani szybko zorientowali się, że wokalista planuje ślub z Gigi Hadid. Gwiazdorskie pary bardzo chętnie dedykują tatuaże sobie nawzajem. Do tego grona należą m.in. Sophie Turner i Joe Jonas, którzy zdecydowali się na #MatchingTattoos niespełna rok po zaręczynach. Ich tatuaże są najprawdopodobniej inspirowane serialową Sansą Stark - bohaterką Gry o Tron, którą przez lata grała młoda aktorka. Z kolei Kylie Jenner i Travis Scott wytatuowali sobie imię swojej córeczki. Stormi jest ich absolutnym oczkiem w głowie!

Polskie gwiazdy również chętnie się tatuują. Tytuł „królowej tatuaży" w naszym kraju należy prawdopodobnie do Karoliny Gilon, na której ciele wciąż pojawiają się kolejne dziarki. Kto w takim razie zostaje królem? Oczywiście Quebonafide, który wytatuował m.in. swoje ręce, tors, plecy, szyję i twarz. Z kolei Maja Sablewska przyznaje, że tatuaże są jej prawdziwym nałogiem - ma ich kilkadziesiąt. Jednym z ulubionych wzorów celebrytki jest róża. Tatuaże są też ważne dla Maffashion – blogerka postanowiła kiedyś, że unikatowymi wzorami pokryje jedynie lewą stronę swojego ciała. Czy trzyma się tego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w filmiku opublikowanym przez nią na YouTube, w którym opowiada o wszystkich swoich tatuażach.

 

ZOBACZ TAKŻE: #MatchingTattoos – najlepsze wzory dla przyjaciół >>>

Nasze ulubione tatuaże gwiazd możecie podziwiać w galerii. Znajdziecie tam m.in. dziarki Rihanny, Chiary Ferragni, Adama Levine'a, Paris Jackson, Dawida Kwiatkowskiego i wielu innych. Może tatuaż którejś z nich stanie się dla was inspiracją!