Ale niespodzianka! Do grona świeżo upieczonych mam dołączyła właśnie Naomi Campbell. Ikona modelingu w wieku 50 lat po raz pierwszy będzie mogła cieszyć się macierzyństwem. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie, publikując zdjęcie, na którym widać maleńką stopę dziecka, a także wzruszający wpis. „Piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na swoją matkę” – napisała Campbell. „Będąc zaszczycona, że mam tę delikatną duszę w moim życiu, nie ma słów, by opisać trwającą całe życie więź, którą teraz mogę dzielić z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości” – dodała. 
 


Oficjalnie nie wiadomo, jakiej płci jest maleństwo, ale po zdjęciu i po kwiecistym ubranku maleństwa można wnioskować, że jest to dziewczynka. Kiedy dokładnie przyszła na świat i jakie imię dotrzyma? Na te informacje również musimy jeszcze poczekać. Wiadomo jednak, że Naomi od wielu lat marzyła o tym, by zostać matką. W 2017 roku w wywiadzie dla magazynu „Evening Standard” wyznała, że nie może przestać myśleć o macierzyństwie i ma świadomość, jak bardzo pomocna jest w tej kwestii nauka. Rok później pojawiły się plotki, że razem ze swoim ówczesnym partnerem, raperem Skepta, oczekują potomstwa, po tym jak on opublikował na swoim Instagramie zdjęcie USG. Modelka szybko jednak ucięła spekulacje, gdy z kolei na swoim profilu zaprezentowała się w bikini i z płaskim brzuchem. Następnie, plotki o macierzyństwie powróciły w 2019 roku, gdy Campbell pochwaliła się kadrem z noworodkiem, co jednak okazało się ujęciem wykonanym w jednym z domów dziecka dla porzuconych noworodków w Lagos. W tamtym czasie legenda wybiegów z lat 90. randkowała z Liamem Payne'em, byłym członkiem One Direction. 

Niebawem na pewno poznamy szczegóły dotyczące pierwszego dziecka Naomi Campbell, a tymczasem uzbrajamy się w cierpliwość i serdecznie gratulujemy!