Jann podbija Europę

Po występie w polskich preselekcjach do Eurowizji 2023 kariera Janna nabrała ogromnego rozpędu. Już w połowie kwietnia piosenkarz rusza w swoje pierwsze tournée po Polsce. Bilety na wszystkie pięć koncertów w ramach Gladiator Tour wyprzedały się w niecałą dobę, przez co organizatorzy postanowili przenieść występy do większych obiektów oraz dołożyć drugi, dodatkowy koncert w stolicy. Sukcesy Janna nie kończą się jednak na rodzimym rynku muzycznym. Młody artysta zbliża się właśnie do przekroczenia magicznej bariery miliona słuchaczy miesięcznie w serwisie Spotify.

Co ciekawe, sporą część świeżo upieczonych fanów wokalisty stanowią osoby z zagranicy. „Gladiator”, czyli utwór, z którym Jann zgłosił się do krajowych eliminacji do tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, aktualnie znajduje się na liście największych viralowych hitów w kilkunastu europejskich krajach, w tym w Niemczech, Finlandii, Szwecji, Włoszech, Irlandii, Ukrainie i Wielkiej Brytanii.

Stare nagranie z Jannem hitem TikToka

W wywiadzie dla Glamour.pl Jann zdradził, że pracuje już nad nową muzyką. W oczekiwaniu na premierę jego kolejnych piosenek fani wokalisty przeczesują obecnie internet w poszukiwaniu jego archiwalnych występów. Na jedną z takich perełek natknęła się ostatnio tiktokerka o nicku _werka.16. Użytkowniczka popularnej platformy udostępniła na swoim profilu nagranie sprzed kilku lat, na którym młodziutki Jan Rozmanowski, bo tak naprawdę nazywa się charyzmatyczny artysta, śpiewa piosenki powstańcze.


Wideo robi w sieci prawdziwą furorę i zostało do tej pory wyświetlone już blisko 300 tysięcy razy. Co ciekawe, dzięki temu filmikowi wiele osób po raz pierwszy usłyszało, jak Jann śpiewa po polsku. To jednak nie wszystko. Wielu fanów zdolnego wokalisty zwraca także uwagę na to, jak na przestrzeni lat ewoluował jego styl.

Patrzcie, jaki król mroku – zażartowała jednak z internautek.

To nie Jann, to Janek – stwierdziła inna fanka.

Internauci są jednak zgodni, że jedno pozostało niezmienne  – artysta już wtedy mocno skupiał na sobie uwagę.

Zobacz także:

Jaki słodziak

Chłopak z talentem wrodzonym i z urodą anioła

Ale cudo. Jasiek, jaki przystojny młodzieniec

Ale dżentelmen

– czytamy w komentarzach.

Poznalibyście go?