Biżuteria z kolorowych koralików to jeden z tych elementów, które już na pierwszy rzut oka przywołujw nostalgiczne wspomnienia z dzieciństwa, beztroskie wakacje i podwórkowe zabawy w projektantów biżuterii. Pamiętacie żyłki do plecenia i bransoletki przyjaźni z muliny? Jeśli tak, to z pewnością kojarzycie też zestawy do robienia biżuterii z koralikami w przeróżnych kolorach. Akcesoria z koralikami i kamieniami to bez wątpienia nieodłączny trend lat 90. i 2000., które w tym sezonie wracają do łask ze zdwojoną siłą. Wynika to również ze wzrostu popularności, głównie w mediach społecznościowych, estetyki mermaidcore, czyli stylu inspirowanego oceaniczną głębią. Biżuteria z koralikami nie jest już jednak przeznaczona wyłącznie dla małych dziewczynek. Teraz noszą ją wszyscy — niezależnie od wieku czy płci. Dodatki z kolorowymi koralikami ma w swojej szkatułce również jedna z najbardziej znanych trenerek fitness w Polsce i właścicielka marki kosmetycznej Phlov. Podpowiadamy, gdzie można kupić naszyjnik z koralikami w stylu Anny Lewandowskiej. 

Naszyjnik z koralikami w stylu Anny Lewandowskiej – gdzie kupić?

Regularnie przyglądamy się polskim i zagranicznym gwiazdom, a konkretnie ich modowym wyborom, które z ogromną przyjemnością później analizujemy. Tym razem skupiłyśmy się na wakacyjnych dodatkach i tym sposobem trafiłyśmy na kolorowy naszyjnik z koralikami, który kilkakrotnie założyła Anna Lewandowska. Trenerka miała go na sobie podczas (organizowanego wraz ze swoim healthy teamem) obozu sportowego, na motocyklowej wycieczce z mężem, a także podczas opalania na plaży. Poza tym naszyjnik nie jest jedynym kolorowym dodatkiem, który Anna Lewandowska ma w swojej biżuteryjnej szkatułce. Znalazło się tam również miejsce na praktyczne i stylowe łańcuszki do okularów czy bransoletkę z nieco większymi koralikami. Przeglądając zdjęcia na instagramowym profilu jednej z najbardziej znanych polskich WAGs, nietrudno zauważyć, że swoje stylizacje najczęściej uzupełnia klasyczną, zwykle złotą, biżuterią. Nierzadko pojawia się także w kolczykach polskiej marki Berries&Co, ale niejednokrotnie udowodniła też, że naszyjnik z koralikami to świetny dodatek na lato, który można nosić na wiele sposobów. Podobne naszyjniki z koralikami i kamieniami znalazłyśmy dla was w ofertach polskich marek biżuteryjnych. Dodamy jeszcze, że nie tylko wielokolorowa biżuteria jest teraz „in”, dlatego podrzucamy wam kilka ponadczasowych modeli, które idealnie dopełnią szafę każdej minimalistki.

Biżuteria z koralikami i kamieniami w stylu mermaidcore

Naszyjnik z koralikami i kamieniami, poza tym, że przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, kojarzy nam się również z otchłanią oceanu. W ostatnim czasie szerokim echem odbił się, wylansowany głównie na TikToku, trend nawiązujący do baśniowego świata syren i morskiego życia, o charakterystycznej nazwie mermaidcore. Tym sposobem nie tylko syrenie sukienki, pobłyskujący makijaż i opalizujące paznokcie zyskały szerokie grono wielbicielek i wielbicieli. Trend mermaidcore dotyczy w dużym stopniu również dodatków, a w tym biżuterii. Bransoletki z muszelkami, kolczyki w kształcie rozgwiazdy i naszyjniki z kolorowymi kamieniami to tylko kilka rodzajów dodatków, które znajdziecie w aktualnych asortymentach marek biżuteryjnych. Swoją drogą w zeszłym roku Anna Lewandowska podzieliła się z obserwatorami nagraniem znad basenu, gdzie również miała na sobie kolczyki w morskim stylu. Poza fantazyjną biżuterią w kształcie oceanicznych stworzeń, do stylu mermaidcore zaliczają się także nieco bardziej uniwersalne dodatki w perłowych kolorach oraz minimalistyczna biżuteria z kamieniami w kolorach rafy koralowej. Oto inspirowana podwodnym światem biżuteria z ofert polskich sklepów, którą będziecie nosić latami.